Osiągnięcia

09.06.2019 r. Mistrzostwa Polski Karate Shotokan. Poznań.
Kata indywidualne:
IV m Karolina Kukawka w kat. kadet

25.05.2019 r. Ogólnopolski Turniej Karate WKF „Hayashi Cup”. Dopiewo.
Kata indywidualne:
I m Helena Grafka w kat. 8 lat i młodsi
II m Aleksander Spychała w kat 12 lat i młodsi
Kumite indywidualne:
III m Basia Kręcichwost w kat. 12 lat i młodsi 

17-18.05.2019 r. Międzynarodowy Turniej  Poland Open Grand Prix Karate. Pleszew.
Karolina Kukawka – brała udział

11.05.2019 r. Mistrzostwa Szkół Województwa Wielkopolskiego w Karate WKF. Kleszczewo
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawaka w kat. 2003 i młodsi
II m Filip Jessa w kat. 2010 i młodsi
III m Olaf Czekała w kat 2003 i młodsi

28.04.2019 r. Mistrzostwa Polski Masters w Karate Olimpijskim. Poznań.

Kata indywidualne:

III m Małgorzata Spychała

27.04.2019 r. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate Olimpijskim. Poznań.
Kata indywidualne:

III m Karolina Kukawka w kat junior młodszy.

14.04.2019 r. Turniej Karate WKF „OSTRORÓG CUP 2019”. Ostroróg.
Kata indywidualne:

I m Lena Mnich w roczniku 2009
I m Piotr Fricz w roczniku 2010
I m Helena Grafka w roczniku 2011
II m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Kacper Til w roczniku 2009
II m Filip Piasek w roczniku 2011
III m Maja Koput w roczniku 2008
III m Aleksander Spychała w roczniku 2008
III m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Wiktoria Walentynowicz w roczniku 2009
III m Karol Bednarz w roczniku 2009
III m Filip Koput w roczniku 2010
III m Martyna Ober w roczniku 2010
III m Nikola Mamet w roczniku 2011
III m Gabrysia Chalak w roczniku 2011
Kumite indywidualne:
III m Basia Kręcichwost w roczniku 2008
Kihon:
II m Hubert Napierała w roczniku 2010
II m Miłosz Harski w roczniku 2009
III m Maksymilian Chełkowski 2009
III m Filip Jessa w roczniku 2010
Fantom:
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Wiktoria Walentynowicz w roczniku 2009
II m Helena Grafka w roczniku 2011

13.04.2019 r. Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate. Legnica.
Karolina Kukawka – brała udział

03-04.04.2019 r. Międzynarodowy Turniej Karate WKF HARASUTO CUP. Łódź.
Brała udział – Karolina Kukawka

30.03.2019 r. Puchar GRYFA Ogólnopolski turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski Juniorów w Karate. Szczecin.
Kumite indywidualne:

III m Karolina Kukawka w kat. – 47 kg junior młodszy

24.03.2019 r. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Karate WKF. Mosina.
Kata indywidualne:

I m Kacper Til w kat. 10 lat
II m Filip Piasek w kat 8 lat
II m Nikola Mamet w kat 8 lat
III m Karolina Kukawka w kat. junior młodszy
III m Wiktoria Kabat w kat 11 lat
III m Paula Grzechowiak w kat. 8 lat
III m Helena Grafka w kat 8 lat
Kumite indywidualne:
III m Karolina Kukawka w kat. junior młodszy
Kihon:
I m Filip Jessa w kat 8 lat
II m Miłosz Harski w kat 9 lat gr A
II m Igor Starosta w kat 9 lat gr. B
II m Hubert Napierała w kat. 8 lat
III m Lena Mnich w kat. 9 lat
Tor sprawnościowy:
III m Kacpre Til w kat 10 lat
III m Lena Mnich w kat. 9 lat
III m Filip Jessa w kat. 8 lat
III m Filip Piasek w kat. 8 lat
III m Helena Grafka w kat. 8 lat
III m Gabrysia Halak w kat 8 lat 

15-17.03.2019 r. Międzynarodowy Turniej Karate ENERGA CUP. Tczew.
Karolina Kukawka – brała udział

23.02.2019 r. Międzynarodowy Turniej Karate Grand Prix Słowacji. Bratysława. Słowacja.
Karolina Kukawka – brała udział

16.02.2019 r. Turniej Młodych Talentów „Mosina Cup 2019”. Mosina.
Kata drużynowe:

I m Martyna Ober, Paula Grzechowiak, Helena Grafka w roczniku 2009 i młodsze.
Kata indywidualne:
I m Nikola Mamet w roczniku 2011 grupa A
I m Helena Grafka w roczniku 2011 grupa B
I m Zosia Kanhen w roczniku 2005
II m Piotr Fricz w roczniku 2010
II m Paula Grzechowiak w roczniku 2010
II m Gabrysia Halak w roczniku 2011
III m Martyna Ober w roczniku 2010
III m Filip Koput w roczniku 2010
III m Karol Bednarz w roczniku 2009
III m Maja Koput w roczniku 2008
Kumite:
II m Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Kihon:
I m Lena Mnich w roczniku 2009
I m Kacper Til w roczniku 2009
II m Filip Jessa w roczniku 2010
Tor sprawnościowy:
II m Kacper Til w roczniku 2009

III m Filip Jessa w roczniku 2010
III m Martyna Ober w roczniku 2010
III m Gabrysia Halak w roczniku 2011
III m Helena Grafka w roczniku 2011

2018

 09.12.2018 r. Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Karate WKF. Kobylnica.
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawka w kat. 13-14 lat
I m Helena Grafka w kat. 8-9 lat
III m Dorota Kukawka w kat. 10-11 lat
Kumite indywidualne:
I m Wiktoria Kabat w kat 10-11 lat

17.11.2018 r. Ogólnopolski Turniej Karate WKF LOTTO DYNAMIC CUP. Mosina.
Kata indywidualne:

Im Paula Grzechowiak w kat. 8-9 lat
II m Karolina Kukawka w kat. 14-15 lat
II m Helena Grafka w kat. 7 lat i młodsi
III m Małgorzata Spychała w kat. master
III m Zosia Kanhen w kat. 12-13 lat
III m Olaf Czekała w kat. 12-13 lat
III m Maja Koput w kat. 10-11 lat
III m Wiktoria Kabat w kat.10-11 lat
Kumite indywidualne:
II m Dorota Kukawka w kat. 10-11 lat
III m Karolina Kukawka w kat. 14-15 lat


26-28.10.2018 r. XX Światowy Turniej Karate FSKA. Almada. Portugalia.
Kata drużynowe:
I m Agnieszka Kałek- Smolarek + Polska w kat. master
Kumite drużynowe:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek + Polska w kat. master
II m Karolina Kukawka + Polska w kat. 14 – 14 lat
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawka
w kat. 13- 14 lat

I m Karolina Kukawka w kat. 15 – 17 lat
II m Agnieszka Kałek- Smolarek w kat. master
II m Agnieszka Kałek Smolarek w kat. open
Kumite indywidualne:
III m Agnieszka Kałek- Smolarek w kat. master
III m Karolina Kukawka w kat. 13-14 lat

05-07.10.2018 r. Międzynarodowi Turniej Karate WKF POLISH OPEN. Bielsko Biała.
Karolina Kukawka – brała udział

22.09.2018 r. Ogólnopolski Turniej Karate WKF „YAMABUSHI CUP”. Osielsko.
Kata indywidualne:

III m Karolina Kukawka w kat. junior

10.06.2018 r. Ogólnopolski Turniej Karate HAYASHI CUP. Dopiewo.
Kata indywidualne:
II m Paula Grzechowiak w kat.7 lat i młodsi
Fantom:
II m Wiktoria Kabat w kat. 11 – 10 lat


19.05.2018 r. V Międzynarodowe CENTRAL POLAND OPEN w Karate WKF. Pleszew.
Kata indywidualne:

II m Agnieszka Kałek-Smolarek w kat.masters.
Kumite indywidualne:
III m Agnieszka Kałek- Smolarek w kat . masters – 60 kg

12.05.2018 r. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF. Bydgoszcz.
Kata indywidualne:

II m Karolina Kukawka

 
22.04.2018 r. Turniej Karate Dzieci i Młodzieży OSTRORÓG CUP. Ostroróg.
Kata indywidualne:

I m Paula Grzechowiak w roczniku 2010
I m Zosia Kanhen  w roczniku 2005
II m Karol Bednarz w roczniku 2009
II m Basia Kręcichwost w roczniku 2008 pasy żółte
II m Aleksander Spychała w roczniku 2008 pasy pomarańczowe
II m Agata Kręcichwost w roczniku 2006
II m Kamil Zdunek w roczniku 2005 pasy żółte
II m Olaf Czekała w roczniku 2005 pasy białe
III m Rafał Prucha w roczniku 2008
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Aleksandra Boguś w roczniku 2006
Kihon:
I m Helena Grafka w roczniku 2011
I m Wiktoria Walentynowicz w roczniku 2009
II m Marysia Nowak w roczniku 2011
II m Piotr Fricz w roczniku 2010
III m Nikola Mamet w roczniku 2011
III m Filip Piasek w roczniku 2011
III m Gabrysia Halak w roczniku 2011
III m Hania Karwacka w roczniku 2010
III m Bartek Napierała w roczniku 2009
III m Przemo Napierała w roczniku 2009
Fantom:
I m Paula Grzechowiak w roczniku 2010
II m Jakub Piasek w roczniku 2008
II m Aleksander Spychała w roczniku 2008
III m Rafał Prucha w roczniku 2008
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007

07.04.2018 r. Międzynarodowy Turniej Karate WKF „Arawaza Cup”. Halle. Niemcy.
Kumite indywidualne:

III m Agnieszka Kałek-Smolarek w kat. – 61 kg masters.

18.03.2018 r. Turniej Młodych Talentów DYNAMIC CUP. Mosina.
Kata indywidualne:

I m Grzechowiak Paula w roczniku 2010
II m Kabat Wiktoria w roczniku 2007
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Kalina Ratajczak w roczniku 2009
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
III m Zosia Kanhen w roczniku 2005
III m Olaf Czekała w roczniku 2005
Kumite indywidualne:
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Kihon:
I m Nikola Mamet w roczniku 2011 gr A
I m Helena Grafka w roczniku 2011 gr B
I m Filip Piasek w roczniku 2011
I m Wiktoria Walentynowicz w roczniku 2009
II m Filip Koput w roczniku 2010
III m Piotr Fricz w roczniku 2010
III m Hania Karwacka w roczniku 2010
III m Bartek Napierała w roczniku 2009
III m Maja Koput w roczniku 2008
Tor sprawnościowy:
II m Filip Piasek w roczniku 2011
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Filip Koput w roczniku 2010
III m Maja Koput w roczniku 2008
III m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007

04.02.2018. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Murowana Goślina.
Kata indywidualne:

I m Paula Grzechowiak w roczniku 2010
II m Karol Bednarz w roczniku 2009
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Fantom:
I m Paula Grzechowiak w roczniku 2010
I m Kabat Wiktoria w roczniku 2007
II m Rafał Prucha w roczniku 2008
III m Aleksander Spychała w roczniku 2008
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
Kihon:
I m Piotr Fricz w roczniku 2010
II m Filip Koput w roczniku 2010
II m Helena Grafka w roczniku 2011
II m Zosia Kanhen w roczniku 2005
II m Olaf Czekała rocznik 2005
III m Nowak Marysia w roczniku 2011
III m Dominik Wesołowski w roczniku 2010
III m Maja Koput w roczniku 2008 

                                                                                2017

10.12.2017 r. Otwarte Mistrzostwa Karate WKF „Zaniemyśl Cup”. Zaniemyśl.
Kata indywidualne:

I m Paula Grzechowiak w roczniku 2010
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Martyna Ober w roczniku 2010
II m Nadia Ratajczk w roczniku 2007
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Zosia Kanhen w roczniku 2004
Kumite indywidualne:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2002-3003
Fantom:
I m Paula Grzechowiak w roczniku 2010
II m Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Kihon:
III m Wiktoria Walentynowicz w roczniku 2009
Tor sprawnościowy:
I m Martyna Ober w roczniku 2010 

18.11.2017 r. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Karate. Kobylnica.
Kata indywidualne:

I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Aleksander Spychała w roczniku 2008
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Kihon:
I m Aleksandra Boguś w roczniku 2006
Fantom:
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Tor sprawnościowy:
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007

27-29.10.2017 r. Mistrzostwa Świata Karate FSKA. Crowley. Anglia.
Kata drużynowe:

I m Agnieszka Kałek- Smolarek
Kata drużynowe:

III m Agnieszka Kałek- Smolarek
Kata indywidualne:

III m Agnieszka Kałek -Smolarek

22.10.2017 r. Otwarty Turniej Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza. Pobiedziska.
Kata indywidualne:
II m Olek Spychała w roczniku 2008
II m Kamil Zdunek w roczniku 2005
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
Kumite indywidualne:
I m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Kihon:
I m Basia Kręcichwost w roczniku 2008
III m Hania Karwacka w roczniku 2010
Tor sprawnościowy:
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007
I m Monika Cieślak w roczniku 2004
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
III m Jakub Piasek w roczniku 2008

29-30.09.2017 r. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF. Pleszew.
Miłosz Orlik – brał udział

11.06.2017 r. Turniej Karate HAYASHI CUP. Dopiewo.
Kata indywidualne:
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Kumite indywidualne:
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Kihon:
I m Zuza Boguś w roczniku 2009
I m Zosia Kanhen w roczniku 2005-2004
II m Aleksandra Boguś w roczniku 2006
III m Janek Zieliński w roczniku 2010
III m Nikodem Mazurowski w roczniku 2008

27.05.2017 r. Mistrzostwa Polski Masters w Karate WKF. Pleszew.
Kata indywidualne:

III m Agnieszka Kałek – Smolarek w kat. 35 – 44 lat.
Kumite indywidualne:
III m Agnieszka Kałek – Smolarek w kat. 35 – 44 lat

13.05.2017 r. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Karate WKF. Mosina.
Kata drużynowe:

I m Wiktoria Tomczak, Karolina Kukawka, Monika Cieślak
Kata indywidualne:

I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
III m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
III m Arkadiusz Potocki w roczniku 2007
III m Kamil Zdunek w roczniku 2005
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
Kumite indywidualne:
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Minika Cieślak w roczniku 2004
Kihon:
I m Zuzanna Boguś w roczniku 2009
I m Jakub Tomkowiak w roczniku 2008 gr A
I m Nikodem Mazurowski w roczniku 2008 gr B
I m Zosia Kanhen w roczniku 2005
II m Olaf Czekała w roczniku 2005
III m Patryk Mórawski w roczniku 2008
Tor sprawnościowy:
I m Monika Cieślak w roczniku 2004
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Zuza Boguś w roczniku 2009

06.05.2017 r. Ogólnopolski Puchar Krajny i Pałuk w Karate WKF. Paterek.
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawka w kat. młodzika.
II m Małgorzata Spychała w kat. masters
Kumite indywidualne:
III m Miłosz Orlik w kat. – 63 kg kadetów

26.03.2017 r. Ogólnopolski Turniej Karate RAVEN CUP. Kórnik.
Kata drużynowe:
III m Karolina Kukawka, Monika Cieślak, Wiktoria Tomczak
w kat. 2006 – 2004

Kata indywidualne:
I m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
I m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
II m Aleksander Spychała w roczniku 2008
II m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010
III m Karol Bednarz w roczniku 2009
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Kihon:
I m Zuzanna Boguś w roczniku 2009
II m Jagoda Pawlak w roczniku 2010
II m Kuba Tomkowiak w roczniku 2009
III m Janek Zieliński w roczniku 2010
III m Zosia Kenhen w roczniku 2005
Kumite indywidualne:
II m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Tor sprawnościowy:
III m Zuza Boguś w roczniku 2009
III Bartek Krupecki w roczniku 2008
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007

04-05.03.2017 r. Międzynarodowy Turniej Karate WKF Europen Central Open. Bydgoszcz.
Kata indywidualne:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek kat. masters
III m Małgorzata Spychała w kat. masters
III m Dorota Wawarzyniak w kat. masters
III m Dorota Kukawka w kat. 8-9 lat żółte pasy
III m Dorota kukawka w kat. 9 lat

04.03. 2017 r. Turniej Karate WKF „ Mosina Cup”. Mosina.
Kihon:

I m Zuza Boguś w roczniku 2009
II m Jagoda Pawlak w roczniku 2010
II m Kuba Tomkowiak w roczniku 2008
III m Janek Zieliński w roczniku 2010
III m Aleksandra Boguś w roczniku 2006
III m Olaf Czekała w roczniku 2005
Kata indywidualne:
III m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
III m Rafał Prucha w roczniku 2008
III m Franek Zieliński w roczniku 2006
III m Tymoteusz Pachciarek
w roczniku 2006
Tor sprawnościowy:
I m Zuzia Boguś w roczniku 2009
III m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010

21.01.2017 r. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Murowana Goślina.
Kata drużynowe:
II m Karolina Kukawka, Wiktoria Tomczak, Monika Cieślak w roczniku 2004-2006
Kata indywidualne:
I m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2009
I m Kabat Wiktoria w roczniku 2007 gr A
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007 gr. B
I m Nadia Ratajczak w roczniku 2007 gr. C
I m Monika Cieślak w roczniku 2004
II m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
II m Jakub Wawrzyniak w roczniku 2009
II m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
III m Tymoteusz Pachciarek w roczniku 2006
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Aleksander Spychała w roczniku 2008
III m Arek Potocki w roczniku 2007
Kihon:
I m Jakub Tomkowiak w roczniku 2008
I m Kamil Zdunek w roczniku 2005
II m Zuzanna Boguś w roczniku 2009
II m Ola Boguś w roczniku 2006
Fantom:
II m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Aleksander Spychała w roczniku 2008
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
Kumite indywidualne:
II m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Wiktoria Tomczak w roczniku 2007

                                                                           2016

11.12.2016 r. Mistrzostwa Swarzędza w Karate WKF. Swarzędz.
Kata indywidualne:
III m Miłosz Orlik w kat. 12 – 13 lat
Kumite indywidualne:
I m Milosz Orlik w kat. 12 -13 lat

03.12.2016 r. Otwarte Mistrzostwa Karate WKF „Zaniemyśl Cup”. Zaniemyśl.
Kihon:

III m Karol Bednarz w roczniku 2009
Kata indywidualne:
I m Rafa Prucha w roczniku 2008
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Aleksander Spychała w roczniku 2008
III m Bartek Krupecki w roczniku 2008
III m Tymoteusz Pachciarek w roczniku 2006
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Kumite indywidualne:
I m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Tor sprawnościowy:
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Krupecki Bartek w roczniku 2008
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007

19-20.11.2016 r. XVII Międzynarodowy Turniej Karate WKF CUPRUM CUP. Legnica.
Kata indywidualne:

I m Agnieszka Kałek-Smolarek w kat. masters
Kumite indywidualne:
III m Miłosz Orlik w kat. młodzik + 50 kg

06.11.2016 r. Ogólnopolski Turniej Karate RAVEN CUP. Kórnik.
Kata indywidualne:
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007 gr A
I m Wiktoria Kabat w roczniku 2007 gr B
I m Monika Cieślak w roczniku 2004
II m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010
II m Aleksander Spychała w roczniku 2008 gr A
II m Jakub Piasek w roczniku 2008 gr B
II m Jan Dymek w roczniku 2004
II m Marta Krupecka w roczniku 2003
III m Rafał Prucha w roczniku 2008
III m Bartek Krupecki w roczniku 2008
Kumite indywidualne:
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Tor sprawnościowy:
I m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007

22.10.2016 r. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Karate WKF. Zalasewo.
Kihon:

I m Jagoda Pawlak w roczniku 2010
I m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
I m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
II m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
III m Martyna Ober w roczniku
Kata indywidualne:
II m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010
II m Aleksander Spychała w roczniku 2008
III m Rafał Prucha w roczniku 2008
Fantom:
I m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010
I m Aleksander Spychała w roczniku 2008
I m Maciej Noak w roczniku 2005
II m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Tor sprawnościowy:
I m Maciej Noak w roczniku 2005
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
III m Rafał Prucha w roczniku 2008
III m Ober Martyna w roczniku 2010

01.10.2016 r. IV Ogólnopolski Turniej Karate WKF Rokietnica Cup 2016. Rokietnica.
Kihon:

I m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
I m Rafał Prucha w roczniku 2008
II m Jakub Wawrzyniak w roczniku 2009
II m Bartek Krupecki w roczniku 2008
II m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
II m Kamil Zdunek w roczniku 2005
III m Jagoda Pawlak w roczniku 2010
Kata indywidualne:
II m Aleksander Spychała w roczniku 2008
II m Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Arkadiusz Potocki w roczniku 2007
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Fantom:
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2008
III m Maciej Noak w roczniku 2005
Kumite:
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003

05.06.2016 r. Super Puchar dziecięcej Ligi Karate Shotokan. Suchy Las.
Kumite indywidualne:

I m Karolina Kukawka w kat. 10-11 lat

05.06.2016 r. Turniej Karate Dzieci i Młodzieży HAYASHI CUP. Dopiewo.
Kata indywidualne:

I m Franek Zieliński w roczniku 2006
II m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Marta Krupecka w roczniku 2003
III m Jakub Piasek w roczniku
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
Kihon:
I m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010 i młodsi
I m Kacper Kaczmarek w roczniku 2009
I m Rafał Prucha w roczniku 2008 gr. A
I m Bartek Krupecki w roczniku 2008 gr. B
III m Julianna Opieleicz w roczniku 2008
III m Kornelia Bartkowiak w roczniku 2007
Kumite indywidualne :
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003

28.05.2016 r. Międzynarodowe Grand Prix Wielkopolski w Karate WKF. Pleszew.
Kumite indywidualne:
III m Miłosz Orlik w kat. młodzik – 53 kg

28.05.2016 r. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF. Pleszew.
Miłosz Orlik – brał udział

14.05.2016 r. Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Karate WKF. Mosina.
Kata indywidualne:

II m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010
III m Kacper Kaczmarek
w roczniku 2009
III m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Dominik Bednarz w roczniku 2007
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Marta Krupecka w roczniku 2003
Kumite indywidualne:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Kihon:
I m Aleksander Spychała w roczniku 2008 gr.A
I m Rafał Prucha w roczniku 2008 gr.B
I m Tigran Mkrtchyan  w roczniku 2007
II m Kornelia Bartkowiak w roczniku 2007
II m Dagmara Gendera w roczniku 2003
III m Kacper Til w roczniku 2009
III m Julianna Opielewicz w roczniku 2008
III m Bartek Krupecki w roczniku 2008
Tor sprawnościowy:
I m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Rafał Prucha w roczniku 2008
III m Maciej Noak w roczniku 2005
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004

07.05.2014 r. Mistrzostwa Polski Karate Sportowego. Kleszczewo.
Fuku-go:
II m Agnieszka Kałek- Smolarek w kat. seniorów

24.04.2016 r. IV Puchar Krajny i Pałuk w Karate WKF. Paterek.
Kata indywidualne:
II m Marta Krupecka w kat. 12 – 13 lat
II m Miłosz Orlik w kat. 12 – 13 lat
Kumite indywidualne:
II m Miłosz Orlik w kat . 12 – 13 lat

24.04.2016 r. Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Karate Shotokan. Paterek.
Kumite:

I m Miłosz Orlik w kat. 12 – 13 lat
II m Bartek Krupecki w kat. 7 lat i młodsi
Kata indywiadualne:
II m Miłosz Orlik w kat. 12 – 13 lat

23.04.2016 r. VIITurniej Karate Dzieci i Młodzieży „Szamotuły CUP 2016”. Szamotuły.
Kihon:

I m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010
I m Karol Bednarz w roczniku 2009
I m Julianna Opielewicz w roczniku 2008
I m Kornelia Bartkowiak w roczniku 2007
II m Jakub Wawrzyniak  w roczniku 2009
II m Gabryś Kamza w roczniku 2009
II m Olek Spychała w roczniku 2008

II m Arkadiusz Potocki w roczniku 2007
III m Martyna Ober w roczniku 2010
III m Kacper Til w roczniku 2009
III m Rafał Prucha w roczniku 2008
III m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
III m Alan Łuczek w roczniku 2007
III Michał Berlik w roczniku 2007
Kata drużynowe:
I m Karolina Kukawka, Monika Cieślak, Wiktoria Tomczak w roczniku 2006 – 2004
Kata indywidualne:
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Dominik Bednarz w roczniku 2007
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Kacper Kaczmarek w roczniku 2009
III m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
III m Franek Zieliński w roczniku 2006
III m Zuzanna Kamza w roczniku 2005
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Marta Krupecka w roczniku 2003
III m Dagmara Gendera w roczniku 2003
Kumite indywidualne:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004 – 35 kg
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Zuzanna Kamza w roczniku 2005
III m Zosia Kamza w roczniku 2004 kat. + 35 kg
III m Monika Cieslak w roczniku 2004 kat – 35 kg
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003

16.04.2016 r. Międzynarodowy Turniej Karate EUROPE CENTRAL OPEN. Bydgoszcz.
Kata indywidualne:
III m Karolina Kukawka w kat. 11 lat.

1-3.04.2016 r. VII Mistrzostwa Świata Karate WSF. Bydgoszcz.
Kata drużynowe:
I m Agnieszka Kałek-Smolarek + Dynamic Akademia Karate

20.03.2016 r. Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Poznań.
Kumite drużynowe:

I m Karolina Walczak + WSPiA
Kumite indywidualne:
III m Karolina Walczak w kat. – 68 kg
Kata drużynowe:
III m Karolina Walczak + WSPiA

19.03.2016 r. Turniej Karate Dzieci i Młodzieży Oborniki CUP. Oborniki.
Kihon:

I m Kornelia Bartkowiak w roczniku 2007
I m Michał Berlik w roczniku 2007 gr. A
I m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007 gr. B
II m Juliana Opielewicz w roczniku 2009
II m Jędrek Kruszelnicki w roczniku 2008 gr. A
II m Bartek Krupecki w roczniku 2008 gr. C
II m Alan Łuczek w roczniku 2007 gr. B

III m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
III m Jakub Wawrzyniak w roczniku 2009
III m Kacper Til w roczniku 2009
Kata indywidualne:
I m Marta Krupecka w roczniku 2003
I m Dominik Bednarz
w roczniku 2007

II m Dagmara Gendera w roczniku 2003
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
II m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Agnieszka Furmaniak w roczniku 2006
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Kumite indywidualne:
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003 kat. + 45 kg

12.03.2016 r. Ogólnopolski Turniej Karate DRAGON CUP. Środa Wielkopolska.
Kata indywidualne:

III m Miłosz Orlik w kat. młodzika

12.03.2016 r. Turniej Karate dzieci i Młodzieży DYNAMIC CUP. Mosina.
Kata indywidualne:

III m Marta Krupecka w roczniku 2003
III m Dagmara Gendera w roczniku 2003
III m Janek Dymek w roczniku 2004
III m Kacper Kaczmarek w roczniku 2009
Kihon:
I m Alan Łuczek w roczniku 2007 gr. A
I m Michał Berlik w roczniku 2007 gr. B
I m Aleksander Spychała w roczniku 2008 gr. A
I m Bartek Krupecki w roczniku 2008 gr. B
I m Jakub Wawrzyniak w roczniku 2009
II m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
II m Rafał Prucha w roczniku 2006
III m Julianna Opielewicz w roczniku 2008
III m Kacper Til w roczniku 2009
III m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
Tor sprawnościowy:
III m Kacper Til w roczniku 2009


20.02.2016 r. Międzynarodowy Turniej Karate WKF „Berlin Open”. Berlin. Niemcy.

Kata indywidualne:
II m Agnieszka Kałek- Smolarek w kat. masters.

13.02.2016 r. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Murowana Goślina.
Kata drużynowe:
III m Andrzej Szymański, Bartek Foremski, Hubert Urbaniak w kat. masters
Kata indywidualne:

II m Marta Krupecka w roczniku 2003
II m Monika Cieślik w roczniku 2004
II m Agnieszka Furmaniak w roczniku 2006
II m Nadia Ratajczak w roczniku 2007 gr A
II m Dominik Bednarz w roczniku 2007
II m Dorota Kukawka w roczniku 2007 gr B
III m Dagmara Gendera w roczniku 2003
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Franek Zieliński w roczniku 2006
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Bartek Krupecki w roczniku 2008
III m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Kacper Kaczmarek w roczniku 2009
Kihon:

I m Kornelia Bartkowiak w roczniku 2007
I m Arkadiusz Potocki w roczniku 2007
II m Jędrek Kruszelnicki w roczniku 2008 gr A
II m Rafał Prucha w roczniku 2008 gr B
II m Aleksander Spychała w roczniku 2008 gr C
III m Tymoteusz Pachciarek w roczniku 2006
III m Michał Berlik w roczniku 2006
III m Alan Buczek w roczniku 2006
III m Kalina Ratajczak w roczniku 2009
III m Jakub Wawrzyniak w roczniku 2009
Kumite indywidualne:

II m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Fantom:

I m Maciej Noak w roczniku 2005
I m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
I m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Bartek Krupecki w roczniku 2008
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007

                                                                                   2015

12.12.2015 r. IX Puchar Wielkopolski w Karate Sportowym. Śrem.
Kata indywidualne:
II m Miłosz Orlik
w kat. młodzik

Kihon:
III m Marta Krupecka w roczniku 2006 i starsi
Fu kugo:
I m Miłosz Orlik
w kat. młodzik.
Kumite drużynowe:
III m Miłosz Orlik
+ Dynamic Poznań

29.11.2015 r. Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Poznań.
kata drużynowe:

I m Karolina Walczak + WSPiS
Kumite drużynowe:
II m Karolina Walczak + WSPiA
Kumite indywidualne:
II m Karolina Walczak w kat. + 68 kg
III m Karolina Walczak w kat. open

22.11.2015  r. V Mistrzostwa o Puchar Ziemi Wielkopolskiej. Komorniki.
Tor sprawnościowy:

I m Maciej Noak w roczniku 2005
III m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
Kihon:
I m Michał Berlik w roczniku 2007
II m Alan Łuczek w roczniku 2007
II m Olek Spychała w roczniku 2008
II m Tymoteusz Pachciarek w roczniku 2006
III m Kalina Ratajczak w roczniku 2006
Kata indywidualne:
II m Dominik Bednarz w roczniku 2007
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Fantom:
I m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
Kumite:
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003

21.11.2015 r. III Turniej Karate Dzieci i Młodzieży RAVEN CUP. Kórnik.
Kihon:

I m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
Kata indywidualne:
II m Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Dominik Bednarz w roczniku 2007
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004

21.11.2015 r. XVII Międzynarodowy Turniej Karate CUPRUM CUP. Legnica.
Kumite indywidualne:

III m Miłosz Orlik w kat. – 55 kg młodzików
Konkurencja drużynowa:
III m Agnieszka Kałek- Smolarek w kat. seniorów

11.10.2015 r. VIII Mistrzostwa Polski w Karate JKA. Przeźmierowo.
Kata indywidualne:
I m Agnieszka Kałek-Smolarek w kat. seniorów

10.10.2015 r. IX Międzynarodowe Grand Prix Polski w Karate WKF. POLISH OPEN. Bielsko-Biała.
Kumite drużynowe
II m Agnieszka Kałek-Smolarek +Dynamic Poznań

14.06.2015 r. III Ogólnopolski Turniej Karate WKF „Rokietnica Cup 2015”. Rokietnica.

Kihon:

I m Franek Matusiak w roczniku 2006
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
II m Agnieszka Furmaniak w roczniku 2006/2005
III m Kacper Kaczmarek w roczniku 2009
III m Bartek Krupecki w roczniku 2008
III m Jędrek Kruszelnicki w roczniku 2008
III m Arkadiusz Potocki w roczniku 2007
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
III m Dominik Bednarz w roczniku 2007
III m Tigran Mykrchyan w roczniku 2006
Kata indywidualne:
I m Natalia Pietrzak w roczniku 2002
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Maciej Noak w roczniku 2005
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Jaśmina Dymek w roczniku 2001
Fantom:
I m Maciej Noak w roczniku 2005
Kumite indywidualne:
II m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003

23.05. 2015 r. VII Turniej Karate SZAMOTUŁY CUP 2015. Szamotuły.
Kihon:
I Kacper Skrzypczak
w roczniku 2008

I m Nadia Ratajczak w roczniku 2007 gr A
I m Wiktoria Kabat w roczniku 2007 gr B
II m Agnieszka Furmaniak w roczniku 2006
II m Jędrzej Kruszelnicki w roczniku 2008 gr A
II m Bartek Krupecki w roczniku 2008 gr B
III m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Emil Patek w roczniku 2007 gr A
III m Tigran Mykrchian w roczniku 2007 gr A
III m Arek Potocki w roczniku 2007 gr B
III m Kacper Grajzer w roczniku 2007 gr B
III m Dominik Bednarz w roczniku 2007 gr C
III m Franek Zieliński w roczniku 2006
Kata indywidualne:
II m Karolina Kukawka
w roczniku 2004

III m Otylia Zagórska w roczniku 2005
III Zuza Kamza w roczniku 2005
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
Kata drużynowe:
I m Wiktoria Tomczak, Karolina Kukawka , Monika Cieślak
w kategorii 2004 i młodsze

Kumite indywidualne:
II m Miłosz Orlik
kat. + 46 kg w roczniku 2003

III m Karolina Kukawka  kat. – 32 kg rocznik 2005 – 2004
III m Monika Cieślak kat. – 32 kg w roczniku 2005 – 2004
III m Wiktor Kamza kat. – 46 kg rocznik 2003

09.05. 2015 r. Międzynarodowy Turniej Karate WKF ARAWAZA CUP. Halle Niemcy.
Kata indywidualne:
I m Agnieszka Kałek- Smolarek
 

22.03.2015 r. Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Poznań.
Kumite drużynowe:
I m Karolimna Walczak + WSPiA
Kumite indywidualne:
II m Karolina Walczak w kat. – 68 kg
Kata drużynowe:
III m Karolinw Walczak + WSPi A

14.03.2015 r. Ogólnopolski Turniej Karate Copernicus Cup. Toruń.
Miłosz Orlik – brał udział

14.03.2015 r. Turniej Karate Dzieci i Młodzieży Mosina Cup. Mosina.
Tor sprawnościowy:
I m Monika Cieślak w roczniku 2004 
II m Maciej Noak w roczniku 2005
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Fantom:
I m Maciej Noak w roczniku 2005
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Zuzana Kamza w roczniku 2005
Kihon:
I m Zosia Kamza w roczniku 2004
I m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Bartosz Krupecki w roczniku 2008
III m Zieliński Franek w roczniku 2006
III m Agnieszka Furmaniak w roczniku 2006
Kata indywidualne:
II m Cieślak Monika w roczniku 2004
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
Kumite indywidualne:
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
Kata drużynowe:
III m Monika Cieślak, Karolina Kukawka, Wiktoria Tomczak w kat. 2005- 2004
II m Wiktor Kamza, Zuzanna Kamza, Zosia Kamza kat. famili

07-08.03.2015 r. XI World Cup Harasuto in Karate WKF. Łódź.
Kata drużynowe:
III m Miłosz Orlik + WZK WKF w kat. 11 – 12 lat

21.02.2015 r. XXXV Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF. Wrocław.
Kumite indywidualne:
III m Agnieszka Kałek-Smolarek w kat. – 61 kg

25.01.2015 r. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF –„Pomoc dla Bartka”. Murowana Goślina.
Kihon:

II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
II m Emil Patek w roczniku 2007
II m Agnieszka Furmaniak w roczniku 2006
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
III m Dominik Bednarz w roczniku 2007
III Marcin Zaremba w roczniku 2005
Kata indywidualne:
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
II m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Maciej Noak w roczniku 2005
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Natalia Pietrzak w roczniku 2002
Fantom:
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
 
                                                                                            2014

06.12.2014 r. Mikołajkowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży. Kostrzyn Wielkopolski.
Kumite indywidualne:

I m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Kata indywidualne:
II m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Natalia Pietrzak w roczniku 2002
Tor sprawnościowy:
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003 

22.11.2014 r. XV Międzynarodowy Turniej Karate „Cuprum Cup”. Legnica.
Kumite indywidualne seniorów:

II m Karolina Walczak w kat. – 65 kg
Konkurencja drużynowa seniorów:
III m Agnieszka Kałek-Smolarek, Karolina Walczak 

16.11.2014 r. Ogólnopolski Turniej Karate RAVEN CUP. Kórnik.
Tor sprawnościowy:

I m Maciej Noak w roczniku 2005
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Maciej Dudziak w roczniku 2003
III Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Maciej Dudziak w roczniku 2003
III m Natalia Pietrzak w roczniku 2002
III Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
Kumite indywidualne:
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000 

04.10.2014 r. Ogólnopolski Turniej Karate YAMABUSHI CUP. Osielsko.
Miłosz Orlik – brał udział 

28.09.2014 r. VII Mistrzostwa Polski w Karate JKA. Przeźmierowo.
Kumite indywidualne:

I m Agnieszka Kałek Smolarek
Kata indywidualne:

III m Agnieszka Kałek Smolarek

27.09.2014 r. VIII Okręgowy Turniej Karate o Puchar Burmistrza. Oborniki.
Kata drużynowe:

I m Karolina Kukawka, Wiktoria Tomczak, Monika Cieślak w kat. 2004 i młodsze
Kihon:
I m Zuzanna Kamza w roczniku 2005
I m Zosia Kamza w roczniku 2004
I m Maciej Dudziak w roczniku 2003
III m Gracjan Straśko w roczniku 2003
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Wiktor Kamza w roczniku 2005
III m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Natalia Pietrzak w roczniku 2002
III m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
Kumite indywidualne:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Maciej Noak w roczniku 2005
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000

20.07.2014 r. I Otwarte Mistrzostwa Świata w Karate SWO/IJKA. Poznań.
Kumite indywidualne:
I m Karolina Walczak w kat. seniorów.
III m Karolina Walczak w kat. juniorów.
Kumite drużynowe seniorów:
I m Karolina Walczak, Karolina Szał, Martyna Michalska.
Kata indywidualne:
IV m Agnieszka Kałek – Smolarek w kat. juniorów.

 19.07.2014 r. Międzynarodowy Turniej Karate KATO Cup. Poznań.
Kata indywidualne:
III m Miłosz Orlik w kat. 10 – 11 lat.

07.06.2014 r. Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Pleszew.
Kumite indywidualne:
III m Miłosz Orlik w kat. 10 -11 lat +45 kg

07.06.2014 r. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF. Pleszew.
Brał udział – Mateusz Kaczmarek 

24-25.05.2014 r. Mistrzostwa Europy Karate FSKA. Poznań
Kata drużynowe:
II m Karolina Kukawka, Wiktoria Tomczak, Monika Cieślak w kat. 10 lat i młodsi
II m Karolina Walczak + WZK WKF kat. junior/senior
Kumite drużynowe:
II m Karolina Walczak + WZK WKF kat. junior/senior
Kata indywidualne:
II m Karolina Walczak w kat.19-21 lat

11.05.2014 r. VI Turniej Karate „Szamotuły Cup”. Szamotuły.
Kata drużynowe:

II m Karolina Kukawka, Wiktoria Tomczak, Monika Cieślak
Kihon:

III m Dorota Kukawka w kat. 2007 i młodsi
Kata indywidualne:
II m Mateusz Kaczmarek w kat. 2001 – 2000
II m Miłosz Orlik w kat. 2003
II m Maciej Noak w kat. 2005 gr. A
II m Kamil Rakowski w kat. 2005 gr. B
III m Wiktoria Tomczak w kat. 2005
III m Otylia Zagórska w kat. 2005
III m Karolina Kukawka w kat. 2004
III m Natalia Pietrzak w kat.2000 – 2001 białe pasy
Kumite indywidualne:
I m Mateusz Kaczmarek w kat. 2001 -2000 – 42 kg
I m Miłosz Orlik w kat. 2003 + 42 kg
II m Monika Cieślak w kat. 2004 – 26 kg
III m Karolina Kukawka w kat. 2004 – 26 kg

27.04.2014 r. Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate WKF. Poznań.
Kumite indywidualne:
II m Karolina Walczak w kat. – 68kg

 06.04.2014 r. III Puchar Polski w Karate Shotokan. Suchy Las.
Agnieszka Kałek –Smolarek, Karolina Walczak – brały udział

 06.04.2014 r. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Shotokan. Suchy Las.
Kata drużynowe:

I m Karolina Kukawka, Wiktoria Tomczak, Monika Cieślik w kat. 9 lat i młodsze
Kata indywidualne:
II m Karolina Kukawka w kat. 8-9 lat
Kumite indywidualne:
II m Wiktoria Tomczak w kat. 8-9 lat
III m Karolina Kukawka w kat. 8-9 lat
III m Mateusz Kaczmarek w kat. 12-13 lat
Tor sprawnościowy:
II m Karolina Kukawka w kat.8-9 lat
II m Maciej Noak w kat. 8-9 lat

05.04.2014 r. Puchar Polski Sztuk Walki IMAF. Żagań.
Kata indywidualne:

I m Agnieszka Kałek- Smolarek
III m Karolina Walczak
Kumite indywidualne:

I m Karolina Walczak kick-boxing waga średnia
III m Karolina Walczak

 05.04.2014 r. Międzynarodowy Turniej Karate WKF „Pomerania Cup”. Rumia.
Miłosz Orlik – brał udział.

 30.03.2014 r. Otwarte Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Poznań.
Kumite indywidualne:

II m Karolina Walczak w kat. – 64 kg
Kumite drużynowe:
III m Karolina Walczak + WSPiA

15.03.2014 r. Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF. Karpacz.
Brały udział – Karolina Walczak, Agnieszka Kalek-Smolarek

08.03.2014 r. Ogólnopolski Turniej Karate „Mosina Cup”. Mosina.
Tor sprawnościowy:

I m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
I m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
II m Zuzanna Kamza w roczniku 2005
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Maciej Noak w roczniku 2005
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
Kihon:
III m Wiktor Bartczak w roczniku 2007
Kata indywidualne:
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Maciej Noak w roczniku 2005
Kumite indywidualne:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003
II m Monika Cieślak w roczniku 2004
Kenjitsu:
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007

02.03.2014 r. Ogólnopolski Turniej Karate JKA „ENOEDA CUP”. Przeźmierowo.
Brały udział – Karolina Kukawka, Monika Cieślak.

26.01.2014 r. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Dynamic Cup. Murowana Goślina.
Tor sprawnościowy:
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
II m Maciej Noak w roczniku 2005
Kihon:
II m Wiktor Bartczak w roczniku 2007
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
Kumite indywidualne:
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Artur Bartczak w roczniku 2000 kat. + 50 kg 

2013

22.12.2013 r. I Otwarty Puchar Okinawa Karate Kobudo Federation. Buk
Kihon:
III m Wiktor Bartczak w roczniku 2007
Kata indywidualne:
I m Otylia Zagórska w kat. 7 kyu w roczniku 2005
I m Wiktoria Tomczak w kat. 9 kyu w roczniku 2005
I m Wiktoria Tomczak w kat. 8 kyu w roczniku 2005
I m Karolina Kukawka w kat. 8 kyu w roczniku 2004
I m Monika Cieślak w kat. 9 kyu w roczniku 2004
I m Maciej Noak w kat. 9 kyu w roczniku 2005
II m Monika Cieślak w kat. 8 kyu w roczniku 2004
II m Julia Heś w kat. 8 kyu w roczniku 2003
II m Artur Bartczak w kat. 7 kyu w roczniku 2002/2000
III m Maciej Noak w kat. 8 kyu w roczniku 2005
III m Filip Heś w kat. 9 kyu w roczniku 2005
III m Dawid Bartczak w kat. 7 kyu w roczniku 2002/2003
Kumite indywidualne:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003
I m Julia Heś w roczniku 2001
II m Filip Heś w roczniku 2005
II m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Dawid Bartczak w roczniku 2002/2000 kat – 40 kg
III m Artur Bartczak w roczniku 2002/2000 kat. + 40

15.12.2013 r. III Akademicki Puchar Polski w Karate WKF. Swarzedz.
Kumite indywidualne:
II m Karolina Walczak w kat. – 65 kg

14.12.2013 r. Mistrzostwa Swarzędza w Karate. Swarzędz.
Kumite indywidualne:
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Artur Bartczak w roczniku 2000
Kata indywidualne:
III m Julia Heś w roczniku 2001
Kihon
III m Wiktor Bartczak w roczniku 2007 i młodsi

08.12.2013 r. Mikołajkowy Turniej Karate o Puchar Burmistrza . Kostrzyn Wlkp.
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Julia Heś w roczniku 2001
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Kumite indywidualne:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Konkurencja sprawnościowa:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Kihon:
III m Wiktor Bartczak w roczniku 2007 i młodsi

 24.11. 2013 r Otwarte Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Poznań.
Kumite indywidualne:
II m Karolina Walczak w kat. – 68 kg
III m Karolina Walczak w kat. open.
Kumite drużynowe:
III m Karolina Walczak + WSPiA

 23.11.2013 r. XIV Międzynarodowy Turniej EUROPEAN CUPRUM CUP in KARATE. Legnica.
Kumite indywidualne:
II m Karolina Walczak kat. – 68 kg
Konkurencja drużynowa:
II m Karolina Walczak, Agnieszka Kałek – Smolarek, Paweł Przewoźny, Krzysztof Waśko.

 29.09.2013 r. VI Mistrzostwa Polski w Karate JKA. Przeźmierowo.
Kata indywidualne:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek
Kumite drużynowe:
III m Agnieszka Kałek- Smolarek, Karolina Walczak, Angelika Gawendowicz

 20 – 22. 09.2013 r. XV Mistrzostwa Świata w Karate FSKA. Żukowo.
Kumite drużynowe:
IV m Karolina Walczak + reprezentacja

 08.06.2013 r. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Pleszew.
Kumite indywidualne:
III m Miłosz Orlik w kat.

 08.06. 2013 r. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF. Pleszew.
Kumite indywidualne:
III m Mateusz Kaczmarek w kat.

 01.06.2013 r. Otwarte Mistrzostwa Polski w Sztukach Walki IMAF. Słupsk.
Kumite indywiualne:
III m Karolina Walczak kat. – 65 kg semi contakt

 25.05.2013 r. Mistrzostwa Polski AZS w Karate WKF. Wrocław.
Kata drużynowe:
I miejsce Karolina Walczak + Politechnika Poznańska
Kumite drużynowe:
III m Karolina Walczak + Politechnika Poznańska
Kumite indywidualne:
III m Karolina Walczak w kat – 65 kg

 18.05.2013 r. Otwarte Mistrzostwa Mosiny w Karate. Mosina.
Tor sprawnościowy:
II m Wiktoria Tomczak rocznik 2005
II m Maciej Noak rocznik 2005
II m Cieslak Monika rocznik 2004
|
II m Przemo Cieślak rocznik 2002
Kata indywidualne:
I m Wiktoria Tomczak rocznik 2005 kat. wrzesień
I m Cieślak Monika rocznik 2004 kat. wrzesień
II m Tobiasz Szczechowiak rocznik 2003
II m Mateusz Kaczmarek rocznik 2000
III m Karolina Kukawka rocznik 2004/2003
III m Majchrzak Jakub rocznik 2004
III m Miłosz Orlik rocznik 2003
III m Przemysław Cieślak rocznik 2003/2002 kat. wrzesień
Fantom:
III m Jakub Majchrzak rocznik 2004
Kumite indywidualne:
III m Dawid Bartczak kat – 34 kg rocznik 2002
III m Mateusz Kaczmarek kat. – 37 kg rocznik 2001/2000

 11.05.2013 r. Puchar Ziemi Wielkopolskiej w Karate. Komorniki.
Kata indywidualne:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Kumite indywidualne:
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003

21.04.2013 r. Puchar Polski w Karate Shotokan. Suchy Las.
Kumite indywidualne seniorów:
II m Karolina Walczak

21.04.2013 r. II Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Shotokan. Suchy Las.
Kata indywidualne:
I m Monika Cieślak kat 7 – 8 lat wrzesień
II Otylia Zagórska kat. 7 lat i młodsi
III m Wiktoria Tomczak kat. 7 – 8 lat wrzesień
Kumite indywidualne:
I m Filip Heś kat 7 lat i młodsi
II m Otylia Zagórski kat. 7 lat i młodsi
II m Mateusz Kaczmarek kat 12 – 13 lat
III m Miłosz Orlik 10 – 11 lat
Kata drużynowe:
I m Monika Cieślak, Karolina Kukawka, Wiktoria Tomczak kat. 9 lat i młodsi.

 20. 04. 2013 r. Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate JKA. Konstanz. Niemcy.
Brała udział – Agnieszka Kałek- Smolarek.

 14.04.2013 r. Otwarte Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Poznań.
Kumite indywidualne:
III m Karolina Walczak w kat. – 61 kg
III Zuzanna Jakubowska w kat. – 68 kg
Kata drużynowe kobiet:
III m Karolina Walczak + WSPiA

 13.05.2013 r. V Otwarty Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate SZAMOTUŁY CUP Szamotuły.
Kihon:
III m Natalia Klonowska
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawka rocznik 2004
I m Miłosz Orlik rocznik 2003
II Monika Cieślak rocznik 2004 i młodsi
II Julia Heś rocznik 2001/2000
III m Wiktoria Tomczak rocznik 2004 i młodsi
III m Jakub Majchrzak rocznik 2004
III m Maksymilian Kolarski rocznik 2002
III Wiktor Kamza rocznik 2004/2003 początkujący
Kumite indywidualne:
I m Mateusz Kaczmarek kat. – 39 kg rocznik 2000
I m Karolina Małecka kat. – 49 kg rocznik 2000 – 1997
III m Jędrek Foremski kat. – 50 kg rocznik 1999 – 1997
III m Maksymilian Kolarski kat. + 38 kg rocznik 2002

 23.03.2013 r. XXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF. Bydgoszcz.
Agnieszka Kałek- Smolarek – brała udział.

 17.03.2013 r. Ogólnopolski Turniej Karate JKA ENOEDA CUP. Przeźmierowo.
Kata indywidualne:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek

 02-03.03.2013 r. Puchar Świata Karate WKF HARASUTO CUP. Łódź.
Kata indywidualne:
VII m Agnieszka Kałek-Smolarek

 16.02.2013 r. Noworoczny Turniej Karate WKF Dynamic Cup. Murowana Goślina.
Tor sprawnościowy:
I m Przemysław Ćieślak rocznik 2002
II m Miłosz Orlik rocznik 2003
II m Monika Cieślak rocznik 2004
III m Karolina Kukawka rocznik 2004
Kihon:
I m Wiktoria Tomczak rocznik 2005
II m Agata Jędrzejczak rocznik 2005
III m Maciej Noak rocznik 2005
Kata indywidualne:
I m Jakub Majchrzak rocznik 2004
III m Karolina Kukawka rocznik 2004
III m Julia Heś rocznik 2004
Fantomy:
II m Karolina Kukawka rocznik 2004
III m Jakub Majchrzak rocznik 2004
Kumite indywidualne:
II m Miłosz Orlik rocznik 2003 

2012

 16.12.2012 r. V Mistrzostwa Swarzędza o Puchar Burmistrza. Swarzędz.
Kata indywidualne:
II m Mateusz Kaczmarek w kat. 12 – 13 lat
II m Agata Jędrzejczak w kat. 7 lat i młodsi
III m Otylia Zagórska w kat 7 lat i młodsi
III m Jakub Hirszfeld w kat 10 – 11 lat
III m Karolina Kukawka w kat. 8 – 9 lat
III m Miłosz Orlik w kat. 8 – 9 lat
Kumite indywidualne:
I m Mateusz Kaczmarek w kat 12 – 13 lat
II m Miłosz Orlik w kat 10 – 11 lat
III m Alex Kasiński w kat 10 –11 lat 

15.12.2012 r. Akademicki Puchar Polski w Karate WKF. Swarzędz.
Kata indywidualne:
III m Agnieszka Kałek-Smolarek
Kumite drużynowe:
III m Karolina Walczak + UE

 25.11.2012 r. V Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Poznań.
Kata indywidualne:
III m Agnieszka Kałek-Smolarek

Kumite indywidualne:
II m Zuzanna Jakubowska w kat. – 68 kg
III m Karolina Walczak w kat. – 61 kg
Kata drużynowe:
III m Agnieszka Kałek- Smolarek

Kumite drużynowe:
II m Zuzanna Jakubowska

 18.11.2012 r. V Mistrzostwa Polski Karate JKA. Przeźmierowo.
Kata indywidualne seniorek:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek
III m Karolina Walczak

 17.11.2012 r. XIII European Cuprum Cup in Karate. Legnica.
Konkurencja drużynowa:
II m Karolina Walczak, Agnieszka Kałek-Smolarek, Paweł Baran, Paweł Przewoźny
Kata indywidualne seniorek:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek

 10.11.2012 r. Otwarty Turniej Karate o Puchar Burmistrza Wronek. Wronki.
Kata drużynowe chłopców kat 2000 i młodsi:
I m Jakub Hirszfeld, Mateusz Kaczmarek, Miłosz Orlik.
Kihon:
I m Jakub Majchrzak w roczniku 2004
III m Błażej Hirszfeld w roczniku 2005 i młodsi
Kata indywidualne białe pasy:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Jakub Hirszfeld w roczniku 2005 i młodsi
Kata indywidualne:
II m Karolina Małecka w roczniku 1998 – 97
II m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004 i młodsi
III m Otylia Zagórska w roczniku 2004 i młodsi
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Dawid Bartczak w roczniku 2002
Kumite indywidualne:
III m Karolina Małecka w roczniku 1998 – 1997
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003

 09.06.2012 r. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Karate WKF. Pleszew.
Kata indywidualne:
II m Karolina Kukawka kat. 9 lat i młodsi trenujący od września
III m Karolina Kukawka kat. 9 lat i młodsi
Kumite indywidualne:
III m Mateusz Kaczmarek kat. – 35 kg 10 –11 lat

 09.06. 2012 r. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF. Pleszew.
Brał udział: Mateusz Kaczmarek

02.06. 2012 r. Ogólnopolski Turniej Karate Kalisz Cup. Kalisz.
Kumite indywidualne
II m Miłosz Orlik kat. –35 kg

 27.05.2012 r.  Mistrzostwa Polski AZS w Karate WKF. Wrocław.
Kumite drużynowe kobiet:
III m Karolina Walczak + WSPiA

 19.05.2012 r. Otwarte Mistrzostwa Miasta Mosiny w Karate. Mosina.
Kumite fantom:
I m Jakub Majchrzak w roczniku 2004
II m Julia Heś w roczniku 2001
Kihon:
I m Błażej Hirszfeld w roczniku 2002
II m Dawid Barczak w roczniku 2002
III m Natalia Klonowska w roczniku 2006
III m Agata Jędrzejczak w roczniku 2005
Kata białe pasy:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Jakub Majchrzak w roczniku 2004
III m Julia Heś w roczniku 2001
III m Otylia Zagórska w roczniku 2005
III m Jędrek Jędrzejczak w roczniku 2003
III m Adrian Janiak w roczniku 2000 i starsi
Kata indywidualne:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003
II m Piotr Dobak w roczniku 2003
II m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
III m Jakub Hirszfeld w roczniku 2002
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Kumite indywidualne:
II m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000 kat. – 37 kg
II m Alex Kasiński w roczniku 2002 kat. – 33 kg
Kata drużynowe:
III m Kuba Hirszfeld, Alex Kasiński, Miłosz Orlik.

 21.04.2012 r. III Zawody o Puchar Ziemi Wielkopolskiej w Karate. Komorniki.
Kihon chłopców:
I m Jakub Majchrzak w roczniku 2004 i młodsi
III m Filip Heś w roczniku 2004 i młodsi
Kihon dziewcząt:
III m Natalia Klonowska w roczniku 2004 i młodsi
III m Jedrzejczak Agata w roczniku 2004 i młodsi
Kata dziewcząt:
I m Karolina Kukawka w kat białe pasy  w roczniku 2004
III m Julia Heś w kat. białe pasy roczniku 2001
III m Otylia Zagórska w roczniku 2005
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Kata chłopców:
II m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Jędrek Jędrzejczak w roczniku 2003
III m Jakub Hirszfeld w roczniku 2002
III m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
Kumite chłopców:
I m Miłosz Orlik kat – 32 kg
III m Alex Kasiński w kat + 32 kg
Kata drużynowe chłopców
III m M. Kaczmarek, M. Orlik i J. Hirszfeld

 14.04.2012 r. IV Otwarty Turniej Karate Dzieci i Młodzieży SZAMOTUŁY CUP. Szamotuły.
Kata indywidualne dziewcząt
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004 i młodsi kat. białe pasy
II m Otylia Zagórska w roczniku 2003 i młodsi
II m Julia Heś w roczniku 2001 – 2002 kat. białe pasy
III m Agata Jędrzejczak w roczniku 2003 i młodsi
Kata indywidualne dziewcząt
II m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
II m Kacper Kurzeja w roczniku 1996 – 1995
III m Jakub Majchrzak w roczniku 2004 i młodsi kat białe pasy
III m Filip Heś rocznik 2005 kat. białe pasy
III m Alex Kasinski w roczniku 2002
III m Jakub Hirszfeld w roczniku 2002
III m Hubert Nawrot w roczniku 1999
Kumite indywidualne chłopców
I m Alex Kasiński w roczniku 2002 i młodsi kat – 37 kg
II m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000 – 1999 kat – 35 kg
III m Miłosz Orlik w roczniku 2002 i młodsi kat – 37 kg
III m Jakub Hirszfeld w roczniku 2002 i młodsi w kat – 37 kg
III m Jędrek Foremski w roczniku 2000 – 1999 w kat – 45 kg
III m Hubert Nawrot w roczniku 2000 – 1999 w kat +45 kg

 25.03.2012 r. Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Poznań.
Kumite drużynowe kobiet:
I m Karolina Walczak + UAM
Kata drużynowe kobiet:
III m Karolina Walczak + UAM
Kumite indywidualne kobiet:
III m Karolina Walczak kat – 61 kg
Kata indywidualne kobiet:
III m Karolina Walczak

25.03.2012 r. Ogólnopolski Turniej Karate dzieci i Młodzieży ENOEDA CUP. Przeźmierowo.
Kata drużynowe chłopców:
II m Alex Kasiński, Jakub Hirszfeld, Miłosz Orlik w kat. 7 – 12 lat
Kata indywidualne chłopców:
III m Alex Kasiński w kat. 9 – 10 lat

17.03.2012 r. XXXII Mistrzostwa Polski Karate WKF Seniorów. Oborniki.
Karolina Walczak – brała udział

 05.02.2012 r. Turniej Karate Dzieci i Młodzieży. Murowana Goślina.
Kihon:
I m Agata Jedrzejczak w roczniku 2005
I m Jakub Majchrzak w roczniku 2004
II m Filip Heś w roczniku 2005
III m Błażej Hirszfeld w roczniku 2005
Kata indywidualne:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003
II m Jakub Hirszfeld w roczniku 2002
III m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
III m Julia Heś w kat białe pasy w roczniku 2001
Kumite indywidualne:
III m Alex Kasiński w kat. + 32 kg w roczniku 2002
Kata drużynowe chłopców:
III m Alex Kasiński Jakub Hirszfeld, Miłosz Orlik w roczniku 2000 i młodsi.

2011

 18.12.2011 r. Akademicki Puchar Polski w Karate WKF. Swarzędz.
Kumite indywidualne:
III m Karolina Walczak w kat – 61 kg
Kumite drużynowe:
III m Karolina Walczak + WSB

 17.12.2011 r. VI Swarzędzkie Mistrzostwa Karate o Puchar Burmistrza. Swarzędz.
Kata indywidualne:
II m Alex Kasiński w kat 9 lat
III m Jakub Hirszfeld w kat. 9 lat
III m Miłosz Orlik w kat 8 lat i młodsi

 20.11.2011 r. IV Otwarte Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate. Poznań.
Kumite drużynowe:
II m Karolina Walczak +UAM
Kumite indywidualne
III m Karolina Walczak w kat. – 61 kg

 19.11.2011 r. XII European Cuprum Cup in Karate. Legnica.
Kata indywidualne seniorek:
II m Agnieszka Kałek- Smolarek
Konkurencja drużynowa:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek

 06.11.2011 r. IV Mistrzostwa Polski Karate JKA. Przeźmierowo.
Kata indywidualne seniorek:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek
III m Anna Małyszczak
Kumite indywidualne dziewcząt
III m Karolina Walczak kat 18 – 20 lat
Kumite drużynowe seniorek:
III m Karolina Walczak, Agnieszka Kałek-Smolarek, Ania Małyszczak

 15.10.2011 r. Turniej Młodych Mistrzów Karate. Oborniki.
Kata indywidualne trenujących od września 2010:
III m Otylia Zagórska w kategorii 7 lat i młodsi
III m Agata Jędzrejczak w kategorii 7 lat i młodsi
Kata indywidualne chłopców
II m Mateusz Kaczmarek w kategorii 11 lat do 8 kyu
III m Jakub Hirszfeld w kategorii 9 lat
III m Miłosz Orlik w kategorii 8 lat do 8 kyu
Kata indywidualne dziewcząt:
III m Karolina Małecka w kategorii 15 – 17 lat
Kumite indywidualne dziewcząt:
III m Karolina Małecka w kategorii 12 – 13 lat +45 kg

 04.06.2011 r. X Otwarte Mistrzostwa Pomorza i Kujaw Dzieci i Kadetów w Karate WKF. Solec Kujawski.
Hubert Nawrot i Miłosz Orlik – brali udział.

 04.06.2011 r. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Solec Kujawski.
Huber Nawrot – brał udział.

 21.05.2011 r. Otwarte Mistrzostwa Gminy Mosina w Karate. Mosina.
Kata indywidualne trujących od września:
II m Jaśmina Dymek w roczniku 2001/2000
II m Otylia Zagórska w roczniku 2005 i młodsi
III m Agata Jędrzejczak w roczniku 2005 i młodsi
Kata indywidualne chłopców:
II m Piotr Dobak w roczniku 2003 i młodsi
II m Kaczmarek Mateusz w roczniku 2000
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003 i młodsi
III m Alex Kasiński w roczniku 2002
III m Jakub Hirszfeld w roczniku 2002
III m Jędrek Foremski w roczniku 1999
Kumite indywidualne chłopców:
I m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000 kat. Open
II m Patryk Gawendowicz w roczniku 1997/1996 kat. Open
III m Jedrek Foremski w roczniku 1999 kat –38kg
III m Jakub Hirszfeld w roczniku 2000 kat. Open

 17.04.2011 r. X Międzynarodowy Turniej Karate EUROPE CENTRAL OPEN. Solec Kujawski.
Kumite indywidualne dziewcząt:
III m Ola Jezioro w kat młodziczek – 52 kg

 09.04.2011 r. III Otwarty Turniej Karate Dzieci i Młodzieży SZAMOTUŁY CUP 2011. Szamotuły.
Kata indywidualne trenujących od września:
I m Michał Barczak w roczniku 1997 i starsi kat.
II m Jaśmina Dymek w roczniku 2001 – 2000 kat.
II m Otylia Zagórska w roczniku 1994 i młodsi w kat.
II m Kacper Kurzeja w roczniku 1997 i starsi kat.
Kata indywidualne dziewcząt
III m Karolina Małecka w roczniku 1998 – 1997
III m Ola Jezioro w roczniku 1998 – 1997
Kata indywidualne chłopców:
II m Alex Kasiński w roczniku 2002
III m Jakub Hirszfeld w roczniku 2002
III m Miłosz Barczak w roczniku 1995 – 1993
Kumite indywidualne chłopców:
Im Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000 kat. – 40 kg
III m Hubert Różewicz w roczniku 2001 kat – 32 kg
III m Adam Najderek w roczniku 2001 kat – 32 kg
III m Patryk Gawendowicz w roczniku 1997 – 1996 kat. – 50 kg
III m Kacper Kurzeja w roczniku 1997 – 1996 kat. – 70 kg
Kumite indywidualne dziewcząt:
III m Karolina Małecka w roczniku 1999 – 1998 kat – 40 kg

20.03.2011 r. Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży ENOEDA CUP. Przeźmierowo.
Brali udział: O. Jezioro, A. Kasiński, M. Orlik, P. Dobak, J. Hirszfeld.

 23.01.2011 r. II Mistrzostwa o Puchar Ziemi Wielkopolskiej. Komorniki.
Kata indywidualne chłopców:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2002 i młodsi w kat. do 9,3 kyu
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003 i młodsi w kat. Open
II m Jakub Hirlszfeld w roczniku 2002 i młodsi w kat. do 9,3 kyu
Kata indywidualne dziewcząt:
III m Nicola Gierczyńska w roczniku 2001 w kat. do 9,3 kyu
Kumite indywidualne chłopców:
III m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000/2001 kat. – 30 kg

 15.01.2011 r. Noworoczny Turniej Karate „DYNAMIC CUP”. Mosina.
Kata indywidualne chłopców:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003 i młodsi
I m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
II m Hubert Różewicz w roczniku 2001
III m Alex Kasiński w roczniku 2002
III m Jakub Hilrszfeld w roczniku 2002
III m Jędrek Foremski w roczniku 1999
III m Miłosz Bartczak w roczniku 1998 i starsi
Kata indywidualne dziewcząt:
II m Nicola Gierczyńska w roczniku 2001
II m Ola Jezioro w roczniku 98 i starsi
Kumite indywidualne
I m Mateusz Kaczmarek w kat. – 37 kg
III m Ola Jezioro w kat. –open
Kata drużynowe dziewcząt:
III m Ola Jezioro, Karolina Małecka, Sara Wosicka

2010

04.12.2010 r. III Mistrzostwa Polski Dzieci, Kadetów, Juniorów i Seniorów w Karate JKA. Przeźmierowo
Kumite indywidualne dziewcząt:
I m Ola Jezioro w kat. 12 – 13 lat
II m Martyna Michalska w kat. 16 – 17 lat
II m Karolina Walczak w kat. 18 – 20 lat
III m Zuzanna Jakubowska w kat 18 – 20 lat

 10.10.2010 r. Turniej Karate JKA Nakayama Cup Dzieci i Młodzieży. Przeźmierowo.
Kata indywidualne dziewcząt
I m Ola Jezioro w kat 13 lat

 12.06.2010 r. IV Okręgowy Turniej Karate. Oborniki
Kata trenujących od września:
I m Orlik Miłosz w kat. 2003 i młodsi
I m Nowak Mateusz w kat. 2000 – 1999
II m Alex Kasiński w kat.2002
III m Mateusz Gierczyński w kat. 2000 – 1999
Kata dziewcząt:
III m Ola Jezioro w kat. 1999- 1997
Kumite dziewcząt:
III m Ola Jezioro w kat. 1999 – 1997  + 45kg

 22.05.2010 r. Otwarty Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate. Mosina.
Kata trenujących od września:
I m Justyna Dorobek w kat. 1998 i starsi
I m Hubert Nawrot w kat 1999
III m Mateusz Nowak w kat 2000
III m Klaudia Mądrzak w kat 2002/00
III m Alex Kasiński w kat 2003/02
Kata chłopców:
III m Mateusz Kaczmarek w kat 2000
Kata dziewcząt:
I m Ola Jezioro w kat 1999/97
Kumite dziewcząt:
III m Ola Jezioro w kat 1999/97
Kata drużynowe dziewcząt:
II m O. Jezioro, K. Małecka, S. Wosicka
Ola Jezioro ogłoszona najlepszą zawodniczka turnieju.

15.05.2010 r. II Turniej Karate Dzieci i Młodzieży SZAMOTUŁY CUP 2010. Szamotuły.
Kata trenujących od września:
I m Miłosz Orlik w kat 2003 i młodsi
II m Nicola Gierczyńska kat. 2001 r.
III m Mikołaj Popowski w kat 2003 i młodsi
III m Franciszek Kubacki w kat 2002 r.
III m Klaudia Mądrzak w kat 2000 r.
Kata indywidualne dziewcząt:
III m Ola Jezioro w kat.1998/97 r.
III m Karolina Walczak w kat 1994/92 r.
III m Agata Drewny w kat 1994/92 r.
Kata indywidualne chłopców:
I m Miłosz Orlik w kat 2003 i młodsi
II m Marcin Witaszek w kat 1995/92 r.
Kumite indywidualne dziewcząt:
II m Ola Jezioro w kat 1997/95 – 50 kg
III m Karolina Małecka w kat 1999/98 –40kg
III m Karolina Walczak 1994/92 – open
Kumite indywidualne chłopców:
II m Konrad Wajs w kat 1999 – 40 kg
II m Mariusz Kubiak w kat 1995/94 – 60 kg
II m Kamil Grzebinoga w kat 1993/92 – 67kg
II m Paweł Spychała w kat 1993/92 +67kg

 14.03.2010 r. Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate JKA „Memoriał Enoeda Cup”. Przeźmierowo.
Kata indywidualne dziewcząt:
II m Oliwia Kaczmarek w kat. 11 – 15 lat trenujących od września

 27.02.2010 r. Rankingowy Turniej Karate Wielkopolskiego Związku Karate WKF w roczniku 96-92. Szamotuły.
Kata indywidualne dziewcząt:
I m Zuzana Jakubowska
Kumite indywidualne
III m Zuzana Jakubowska
III Paweł Spychała w kat +68 kg

 13.02.2010 r. Rankingowy Turniej Karate Wielkopolskiego Związku Karate WKF w roczniku 99 – 97. Szamotuły.
Kata indywidualne chłopców:
II m Konrad Wajs
III m Mateusz Kaczmarek
Kata indywidualne dziewcząt:
III m Aleksandra Jezioro
Kumite indywidualne chłopców
II m Jędrek Foremski w kat – 42 kg
III m Mateusz Kaczmarek w kat. – 35 kg
Kumite indywidualne dziewcząt:
III m Aleksandra Jezioro w kat + 35 kg
III m Karolina Małecka w kat. – 35 kg

2009

 12.12.2009 r. Mikołajkowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży. Poznań.
Kata indywidualne chłopców
I m Mateusz Kaczmarek w kat 2000
Kumite indywidualne dziewcząt
II m Ola Jezioro w kat + 35 kg
Kumite indywidualne chłopców
II m Mateusz Kaczmarek w kat – 35 kg
III m Konrad Wajs w kat – 35 kg

 25.09.2009 r. Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate JKA „OCHI CUP”. Przeźmierowo.
Kata drużynowe chłopców.
III m J. Foremski, K. Wajs, D. Królski

 13.06.2009 r. Turniej Karate WKF Dzieci i Młodzieży. Obiezierze.
Kata indywidualne chłopców:
III m Jędrek Foremski w kat.1999 – 98 trenujących od września

 30.05. 2009 r. Otwarty Turniej Miasta Mosiny w Karate Dzieci i Młodzieży. Mosina.
Kata indywidualne chłopców
II m Konrad Wajs w kat.2000-1999 trenujących od września.

 16.05. 2009 r. I Turniej Karate Dzieci i Młodzieży SZAMOTUŁY CUP 2009. Szamotuły.
Kata indywidualne trenujących od września
III m Krystian Szymański w roczniku 95  i starsi
III m Marcin Witaszak w roczniku 95 i starsi
III m Patryk Pikusa w roczniku 2001
Kata indywidualne chłopców
II m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000 lat
III m Patryk Gawendowicz w roczniku 1997
III m Radek Jocz w roczniku 1998
Kata indywidualne dziewcząt
I m Karolina Walczak w roczniku 1994 – 1992
II m Zuzanna Jakubowska w roczniku 1992 – 1994
III m Agata Drewny w roczniku 1992 – 1994
III m Karolina Paczuszka w roczniku 1996 – 1995
Kumite indywidualne chłopców
I m Patryk Gawendowicz w kat – 50 kg rocznik 1998 – 1997
II m Paweł Spychała w kat + 65 kg rocznik 1994 – 1993
Kumite indywidualne dziewcząt
II m Karolina Walczak w kat + 50 kg w roczniku 1993 – 1992
III m Zuzanna Jakubowska w kat + 50 kg w roczniku 1993 – 1992
III m Justyna Bartkowiak w kat + 50 kg w roczniku 1993 – 1992
III m Karolina Paczuszka w kat + 45 kg w roczniku 1997 – 1996
Kata drużynowe
I m K.Walczak, K. Paczuszka, Z. Jakubowska w kat open
II m M. Kaczmarek, E. Szymański, K. Małecka w kat open 1997 i młodsi
II m P. Spychała, K. Grzebinoga, M. Gniatczyk w roczniku 1996 i starsi
III m A. Drewny, M. Witaszak, J. Bartkowiak w kat. open

 04.04. 2009 r. I Puchar Ziemi Wielkopolskiej w Karate. Komorniki.
Kata trenujących od września
I m Mateusz Kaczmarek
I m Krystian Szymański

 28.03. 2009 r. XXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF. Łódź.
Agnieszka Kałek- Smolarek – brała udział

 21-22.02. 2009 r. Mistrzostwa Polski Karate FSKA. Kowary
Kata indywidualne seniorek
I m Agnieszka Kałek-Smolarek
Kumite indywidualne seniorek
II m Agnieszka Kałek-Smolarek

2008

14.12. 2008 r. V Indywidualne Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży o Puchar Bukowskiego Klubu Karate EMPI. Buk.
Kata trenujących od września:
I m Krystian Szymański
II m Mateusz Kaczmarek
Kata indywidualne dziewcząt:
I m Ola Jezioro w kat 10 – 15 lat
Kata indywidualne chłopców:
I m Bartek Jocz w kat 12-13 lat
II m Adam Gawendowicz w kat 7-8 lat
III m Radek Jocz w kat 9-10 lat
Kumite indywidualne chłopców:
IV m Bartek Jocz w kat 12-13 lat

 13.12. 2008 r. Turniej Mikołajkowy Karate dzieci i Młodzieży. Poznań.
Kata indywidualne dziewcząt:
III m Sara Wosicka w kat 10 -12 lat
Kumite indywidualne dziewcząt:
II m Sara Wosicka w kat 10- 12 lat

 24.11. 2008 r.Puchar Polski Karate JKA. Przeźmierowo.
Kata indywidualne seniorek:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek

 23.11. 2008 r. V Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Prezydenta Miasta. Zduny.
Brała udział: Ola Jezioro

 26.10. 2008 Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży OCHI CUP. Przeźmierowo.
Brała udział: Ola Jezioro

 25.10. 2008 Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Shotokan. Swarzędz.
Brała udziała: Agnieszka Kałek-Smolarek

 27.09. 2008 r. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF . Obiezierze
Kumite indywidualne:
II m Paweł Spychała w kat + 70 kg
III m Kuba Prętki w kat – 65 kg
III m Kamil Grzebinoga w kat – 55 kg

 14.06. 2008 r. Ogólnopolski Turniej Karate WKF. Oborniki
Brała udziała: Agata Drewny

 01.03. 2008 r. I Mistrzostwa Polski w Karate J.K.A. Tarnowo Podgórne
Kata indywidualne seniorek
II m Agnieszka Kałek – Smolarek.

 01.03. 2008 r. Puchar Polski Dzieci w Karate J.K.A.  Tarnowo Podgórne
Brali udział: O. Jezioro, M. Kowalczyk

 23.02. 2008 r. Turniej Karate WKF Dynamic Cup. Poznzań.
Kata indywidualne dziewcząt:
I m Ola Jezioro w kat.98 – 97
II m Agnieszka Kałek- Smolarek w kat.92 i starsi
III m Karolina Walczak w kat 92 i starsi
Kata indywidualne chłopców:
III m Łukasz Baraniecki w kat.00 –99
Kumite indywidualne dziewcząt:
II m Karolina Walczak w kat. 93 – 92

2007

27.11. 2007 r. Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w Karate J.K.A. Ochi Cup. Przeźmierowo.
Brał udział: M. Kubiak

 09.07.2007 r. Wakacyjny Turniej Karate. Pogorzelica.
Kata indywidualne dziewcząt
I m Weronika Skiba
II m Milena Kowalczyk
III m Karolina Walczak
Kumie indywidualne chłopców
III m Jakub Prętki
Kumie indywidualne dziewcząt
III m Karolina Walczak 

03.06. 2007 r. IV Otwarty Turniej Karate Dzieci i Młodzieży. Kostrzyn Wielkopolski.
Kata drużynowe dziewcząt.
III m Ola Jezioro, Asia Młodożyńska, Magda Piatkowska

 20.05.2007 r. IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Mosina w Karate. Mosina
Kata indywidualne dziewcząt rocznik 97 i młodsze
III m Ola Jezioro
III m Michalina Matuszak
Kata indywidualne dziewcząt rocznik 95 – 96
II m Monika Til

 21.04.2007 r. Okręgowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży. Oborniki.
Bez medali

 10.03.2007 r. XIII Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży „Dragon Cup”Środa Wielkopolska
Kata indywidualne dziewcząt rocznik 96- 97
I m Ola Jezioro

2006

17. 12. 2006 r. Turniej Karate o Puchar Okinawa Karate Kobudo Federation Poland. Buk
Kata indywidualne seniorek
II m Agnieszka Kałek – Smolarek

 16.12.2006 r. Gwiazdkowy Turniej Karate W.K.F. Poznań.
Kata indywidualne dziewcząt rocznik 97 i młodsze
I m  Ola Jezioro
III m  Michalina Matuszak
Kata indywidualne dziewcząt rocznik 90 – 92
II m Karolina Walczak
Kumie indywidualne dziewcząt rocznik 90 -92
III m Karolina Walczak
Kumie indywidualne chłopców rocznik 93 – 92
III m Jakub Prętki

 03.12. 2006 r. V Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Młodzieży w Karate. Krotoszyn.
Kata drużynowe dziewcząt w roczniku 94 i młodsi
III m  Ola Jezioro, Weronika Skiba, Monika Til.
Kata indywidualne rocz. 94 i młodsi
III m  Ola Jezioro

 14.10.2006 r. II Ogólnopolski Turniej Karate W.K.F. o Puchar Wojewody Wielkopolskiego. Suchy Las.
Kata indywidualne rocznik 96- 97
I m Ola Jezioro

 29.04. 2006 r. Turniej Karate J.K.A. Dzieci i Młodzieży – Memoriał Enoeda Cup. Przeźmierowo.
Kata indywidualne 9 – 10 lat
I m – Ola Jezioro
II m – Weronika Skiba

 22.04. 2006 r. XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Gminy Opalenica w Karate W.K.F. Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza. Opalenica
Kata indywidualne
I m  Ola Jezioro

 11.03. 2006 r. XII Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży. „ Dragon Cup”. Środa Wielkopolska.
Kata indywidualne w roczniku 97 – 96.
I m  Ola Jezioro

2005

18.12.2005 r. III Towarzyski Turniej Karate WKF „Kadet Cup”. Września.
Kata indywidualne:
III m Anna Małyszczak

 26.11.2005 r. Puchar Polski Karate JKA „Ochi Junior Cup”. Przeźmierowo.
Kumite indywidualne:
III m  Karolina Walczak

 12.11.2005 r. Puchar Polski Karate JKA Seniorów i Juniorów „Enoeda Cup”. Przeźmierowo.

 05.11.2005 r. X Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Kalisz.

 07.05. 2005 r. Turniej Karate Dzieci i Młodzieży w Karate W.S.K.F. Mosina.
???

 23.04. 2005 r. Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży „Enoeda Cup”. Przeźmierowo.
Kata indywidualne:
I m Anna Nobik
I m Anna Małyszczak kat. trenujący od września

 19.02. 2005 r. Turniej Karate Dzieci i Młodzieży. Czerwonak.
Brali udział: Anna Nobik,

23.01. 2005 r. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Juniorów w Karate W.K.F. Kalisz.
Brała udział: Anna Nobik

2004

29.11.2004 r. IX Puchar Polski w Karate JKA. Przeźmierowo.
Kata indywidualne.
Im Anna Nobik

 06-07.11. 2004 r. Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w Karate Shotokan. Gryfino.
Brała udział: Anna Nobik

 24.10. 2004 r. IX Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Kalisz.
Kata indywidualne:
II m Anna Nobik

 25.09. 2004 r. III Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży w Karate WKF. Prochowice k. Legnicy
Kata indywidualne:
I m Anna Nobik
Kumite indywidualne:
II m Anna Nobik
III m Jakub Prętki

 29.05. 2004 r. Puchar Polski Karate JKA Dzieci i Młodzieży. Przeźmierowo.
Kumite indywidualne:
I m Jakub Prętki
III m Anna Nobik

 25.04. 2004 r. IX Ogólnopolski Turniej Karate WKF Dzieci i Młodzieży. Opalenica
Kata dziewcząt trenujących od września:
I m Alicja Ratajszczak

 07.03. 2004 r. Ogólnopolski Turniej Karate JKA „Ochi Cup”. Przeźmierowo.
Kata indywidualne:
IV m Jakub Prętki

 22.02. 2004 r. I Międzywojewódzkie Mistrzostwa Karate WKF. Kalisz
Kata indywidualne:
III m Anna Nobik

 11.01. 2004 r. X Turniej Karate Dzieci i Młodzieży „Dragon Cup”. Środa Wlkp.
Kata indywidualne trenujących od września:
III m Leszek Grzebinoga

2003

2003 r. II Puchar Polski Karate JKA Nakayama Cup. Przeźmierowo.
Kata drużynowe mężczyzn:
III m K. Mkrczyan, A. Mkrczyan, Ł. Dziubek

 06.04.2003 r. IV Otwarte Mistrzostwa Regionu Kujawsko-Pomorskiego  Dzieci i Młodzieży w Karate WKF. Toruń.
Kata indywidualne
I m Anna Nobik

09.03.2003 r. IX Otwarty Turniej Dzieci i Młodzieży „Dragon Cup”. Środa Wlkp.
Kata indywidualne:
II m Anna Nobik
II m Hubert Urbaniak

2002

07.12.2002 r. Turniej Karate Junior Cup. Przeźmierowo
Bez medali

 16.06. 2002 r. Turniej Karate JKA Nakayama Junior Cup III. Przeźmierowo.
Kata indywidualne:
Im Artur Mkrczyan

 

Print Friendly, PDF & Email