W sobotę 23 listopada zawodniczki Szamotulskiego Klubu Karate brały udział w Międzynarodowym Turnieju Karate EUROPEAN CUPRUM CUP w Legnicy. Na tej prestiżowej imprezie startowało ponad 300 zawodników z całego kraju a także reprezentacje z Czech Ukrainy i Słowacji. Mimo bardzo wysokiego poziomu i niezwykle zaciętych pojedynków spisały się medalowo.
Karolina Walczak zdobyła II m w konkurencji kumite kat. – 68 kg a także wraz z klubową koleżanką Agnieszką Kałek – Smolarek zajęły II m w konkurencji drużynowej.
Już na drugi dzień Karolina brała udział w Otwartych Akademickich Mistrzostwach Wielkopolski w Karate WKF, które odbyły się w Poznaniu tam wywalczyła aż trzy medale; srebrny w konkurencji kumite kat – 68 kg, brązowy w kumite kat. open oraz brązowy w kumite drużynowym razem z koleżankami z WSPiA.