Szamotulski Klub Karate

W sobotę 5 kwietnia dwie zawodniczki naszego klubu Agnieszka Kałek-Smolarek i Karolina Walczak brały udział w Pucharze Polski Sztuk Wali IMAF w Żaganiu, gdzie rywalizowały nie tylko z przedstawicielami różnych klubów karate ale także ju-jitsu,  kick boxingu czy kobudo. Nasze zawodnicy  przywiozły z stamtąd 4 medale. Wywalczone w następujących konkurencjach:
I m Agni…eszka Kałek-Smolarek kata indywidualne
II m Karolina Walczak kick-boxing waga średnia
III m Karolina Walczak kumite indywidualne
III m Karolina Walczak kata indywidualne
W ten sam dzień Miłosz Orlik brał udział w Międzynarodowym Turnieju Karate POMERANIA CUP w Rumii, gdzie po stoczeniu kilku zwycięskich pojedynków uległ w bezpośredniej walce o medal zawodnikowi z Rosji.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.

10153949_783862998290944_6387047154847753440_n[1]

Print Friendly, PDF & Email

W niedzielę 30 marca w sali gimnastycznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu odbyły się Otwarte Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. W zawodach tych wzięła udział również zawodniczka Szamotulskiego Klubu Karate, Karolina Walczak, która tym razem reprezentowała nie tylko barwy naszego miasta ale także swojej uczelni. Jak się okazało reprezentowała bardzo udanie bowiem zdobyła aż dwa medale
Srebrny medal w konkurencji kumite indywidualnego w kategorii – 64 kg i brązowy w kumite drużynowym wspólnie z koleżankami z WSPi A.

IMG_8610

Print Friendly, PDF & Email

OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W KARATE WKF

TURNIEJ RANKINGOWY WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU KARATE WKF
i WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU KARATE OLIMPIJSKIEGO

REGULAMIN

Organizator:  DYNAMIC AKADEMIA KARATE

kontakt: Marek Pawlaczyk  500-262-414

we współpracy z OSiR w Mosinie

Patronat:    POLSKA UNIA KARATE

WIELKOPOLSKI ZWIĄZEK KARATE WKF

WIELKOPOLSKI ZWIĄZEK KARATE OLIMPIJSKIEGO

Cel zawodów:  Celem zawodów jest wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach, popularyzacja ducha i idei karate.

Miejsce:    NOWA HALA !!!

Mosina, Hala Widowiskowo- Sportowa, ul. Krasickiego 16

Termin:  15 marca 2020 r. (niedziela)

Odprawa sędziowska: godz. 9:30

Odprawa Kierowników Ekip: godz.9:20  

Uroczyste rozpoczęcie zawodów: godz. 10:00

PODZIAŁ CZASOWY ZAWODÓW:

10:00-12:30  starty zawodników 8 lat i młodsi (eliminacje i finały; wszystkie konkurencje!!!)

12:30-14:30  starty zawodników 9- 11 lat (eliminacje i finały; wszystkie konkurencje!!!)

14:30-17:00  starty zawodników 12 lat i starsi (eliminacje i finały; wszystkie konkurencje!!!)

Warunki udziałuzgłoszenie na: www.sportsid.org

w nieprzekraczalnym terminie do 12.03.2020 r. (czwartek) do godz. 24:00

Opłaty startowe:  konkurencje indywidualne: 50 zł,

konkurencje drużynowe: 90 zł.

KONKURENCJE:

KIHON:

 

CHŁOPCY: ·      

Techniki obowiązujące:

 

Yoi,  Hidari zenkutsu- dachi

oi – zuki do przodu ( 3 razy )

oi – zuki do tyłu ( 3 razy )

age – uke do przodu ( 3 razy )

age – uke do tyłu ( 3 razy )

mae – geri do przodu ( 3 razy )

mae – geri do tyłu przednią nogą ( 3 razy )

 

Po każdej trzeciej technice- okrzyk „KIAI”

6 lat i młodsi

·       7 lat

·       8 lat

·       9 lat

·       10 lat

·       11 lat

DZIEWCZĘTA: ·       6 lat i młodsze

·       7 lat

·       8 lat

·       9 lat

·       10 lat

·       11 lat

KATA INDYWIDUALNE:

PASY BIAŁE (kata obowiązujące: TAIKYOKU SHODAN)

CHŁOPCY: ·       6 lat i młodsi

·       7 lat

·       8 lat

·       9 lat

·       10 lat

·       11 lat

DZIEWCZĘTA: ·       6 lat i młodsze

·       7 lat

·       8 lat

·       9 lat

·       10 lat

·       11 lat

PASY ŻÓŁTE (kata obowiązujące: TAIKYOKU SHODAN i KATA Z GRUPY HEIAN)

CHŁOPCY: ·       6 lat i młodsi

·       7 lat

·       8 lat

·       9 lat

·       10 lat

·       11 lat

DZIEWCZĘTA: ·       6 lat i młodsze

·       7 lat

·       8 lat

·       9 lat

·       10 lat

·       11 lat

 PASY POMARAŃCZOWE I ZIELONE (KATA: do lat 11- DWA KATA NA ZMIANĘ; 12 lat i starsi- wg WKF)

CHŁOPCY: ·       8  lat i młodsi

·       9 lat

·       10 lat

·       11 lat

·       młodzicy (U14)

·       kadeci

·       juniorzy

DZIEWCZĘTA: ·       8  lat i młodsze

·       9 lat

·       10 lat

·       11 lat

·       młodziczki (U14)

·       kadetki

·       juniorki

PASY NIEBIESKIE I WYŻSZE (KATA: do lat 11- DWA KATA NA ZMIANĘ; 12 lat i starsi- wg WKF)

CHŁOPCY: ·       9 lat

·       10 lat

·       11 lat

·       młodzicy (U14)

·       kadeci

·       juniorzy

DZIEWCZĘTA: ·       9 lat

·       10 lat

·       11 lat

·       młodziczki (U14)

·       kadetki

·       juniorki

KATA DRUŻYNOWE:

CHŁOPCY: ·       8  lat i młodsi

·       9- 11 lat

·       młodzicy (U14)

·       kadeci

·       juniorzy

DZIEWCZĘTA: ·       8  lat i młodsze

·       9- 11 lat

·       młodziczki (U14)

·       kadetki

·       juniorki

KUMITE INDYWIDUALNE:

CHŁOPCY: ·       8 lat

·       9 lat

·       10 lat

·       11 lat

·       młodzicy (U14)

·       kadeci

·       juniorzy

-25 kg, +25 kg; czas walki: 1 minuta

-30 kg, +30 kg; czas walki: 1 minuta

-30 kg, -35 kg, +35 kg; czas walki: 1 minuta

-30 kg, -35 kg, +35 kg;  czas walki: 1 minuta

-40 kg, -50 kg, +50 kg, OPEN

-52 kg, -57 kg, -63 kg, -70 kg, +70 kg, OPEN

-55 kg, -61 kg, -68 kg, -76 kg, +76 kg, OPEN

DZIEWCZĘTA: ·       8 lat

·       9 lat

·       10 lat

·       11 lat

·       młodziczki (U14)

·       kadetki

·       juniorki

-25 kg, +25 kg; czas walki: 1 minuta

-30 kg, +30 kg; czas walki: 1 minuta

-30 kg, -35 kg, +35 kg; czas walki: 1 minuta

-30 kg, -35 kg, +35 kg;  czas walki: 1 minuta

-40 kg, -50 kg, +50 kg, OPEN

-47 kg, -54 kg, +54 kg, OPEN

-48 kg, -53 kg, -59 kg, +59 kg, OPEN

 FANTOM:

CHŁOPCY: ·       6 lat

·       7 lat

·       8 lat

·       9 lat

·       10 lat

·       11 lat

·       12 lat

DZIEWCZĘTA: ·       6 lat

·       7 lat

·       8 lat

·       9 lat

·       10 lat

·       11 lat

·       12 lat

SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW

  • zawody zostaną przeprowadzone wg przepisów karate WKF oraz niniejszego regulaminu
  • we wszystkich konkurencjach są 2 trzecie miejsca
  • dla Uczestników przewidziane są: puchary (za I-wsze miejsce), medale i dyplomy oraz słodkie upominki
  • każdy klub może wystawić dowolną ilość zawodników
  • w przypadku zbyt małej liczby zawodników w poszczególnych konkurencjach, organizator może je połączyć
  • w konkurencjach KIHON, sędzia podaje komendy i liczy przejścia; na końcu każdego przejścia kiai
  • zawodnicy startujący w konkurencji KIHON nie mogą startować w konkurencji KATA i odwrotnie
  • zawodnicy startujący w konkurencji FANTOM nie mogą startować w konkurencji KUMITE i odwrotnie
  • przed konkurencją KUMITE istnieje możliwość zważenia zawodnika

WAŻNE!!!

  • w konkurencjach DO LAT 11 możliwy jest START WYŁĄCZNIE W 1 KONKURENCJI KATA/ KIHON
    oraz wyłącznie WYŁĄCZNIE W 1 KONKURENCJI KUMITE/ FANTOM
  • w konkurencjach U14 i KADET DOPUSZCZA SIĘ START W WIĘCEJ NIŻ JEDNEJ KONKURENCJI
    KATA
    KUMITE, tzn:
  • zawodnik kategorii U14 może startować zarówno w kata / kumite U14 oraz kata / kumite kadetów,
  • zawodnik kategorii kadet może startować w kata / kumite kadetów oraz kata / kumite juniorów
    POSTANOWIENIA DODATKOWE
  • każdy Uczestnik zawodów zobowiązany jest do przestrzegania dyscypliny i porządku, oraz ponosi pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wynikłe bądź spowodowane przez niego na terenie obiektu
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zaginione
  • wszelkie kwestie sporne dotyczące przebiegu zawodów mogą być zgłaszane do Organizatora w trakcie zawodów
  • przy planszach mogą przebywać tylko zawodnicy i trenerzy; kibice- na trybunach

 

OBÓZ SPORTOWO-REKREACYJNY KARATE- MIĘDZYWODZIE 2020

/w ramach obozu odbędzie się letnie zgrupowanie wojewódzkiej kadry WKF/

OFERTA JEST PRZEZNACZONA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY TRENUJĄCYCH KARATE
ORAZ DLA OSÓB, KTÓRE DOTYCHCZAS NIE MIAŁY OKAZJI POZNANIA TEGO SPORTU

ORGANIZATOR  Klub „DYNAMIC” Akademia Karate

MIEJSCE Ośrodek Portus w Międzywodziu ul. Plażowa 4

TERMIN  28 czerwca do 7 lipca 2020 r.

KOSZT  1.480 zł

TERMIN PŁATNOŚCI  do 31 maja/całość/. Możliwość wpłaty ratami. Pierwsza rata 500 zł.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA!!! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!!

Dokładne informacje pod numerem tel. 503 160 127.

KADRA TRENERSKA Nad pobytem uczestników obozu czuwa profesjonalna, młoda i dynamiczna kadra trenerska, która na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą; w jej skład wchodzą:

  • Marek Pawlaczyk – koordynator, główny trener; VI DAN Karate; wielokrotny Mistrz Polski, Europy i Świata, były trener kadry narodowej karate, wychowawca medalistów Polski, Europy i świata.
  • Tomasz Wosicki, Monika Mydlarz, Grzegorz Śliwiński – trenerzy II klasy karate-do. Wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski i Europy , nauczyciele wychowania fizycznego. Absolwenci AWF w Poznaniu i Wrocławiu.
  • Paweł Przewoźny, Katarzyna Pfaifer, Karolina Wójcik ,Kacper Skrobiszewski, Agnieszka Smolarek – instruktorzy, medaliści Mistrzostw Polski

WARUNKI POBYTU

  • uczestnicy obozu są zakwaterowani w ośrodku PORTUS, położonym tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży,
  • cały teren jest ogrodzony, a w jego obrębie do dyspozycji uczestników znajdują się sala rekreacyjna, boiska do piłki koszykowej i siatkówki plażowej, boisko do piłki nożnej, świetlica TV,
  • całodobowa opieka pielęgniarska oraz lekarz na telefon,
  • wyżywienie dostosowane do zwiększonego wysiłku fizycznego,
  • treningi odbywają się w kilkunastoosobowych grupach, podzielonych ze względu na wiek i umiejętności.

WALORY ZDROWOTNE Miejscowość położona we wschodniej części wyspy Wolin na Półwyspie Międzywodzkim, którego północną część stanowi pas wydm nadmorskich, natomiast część południową- tereny łąkowo-bagniste, dysponująca rozwiniętą bazą wypoczynkową, rekreacyjną i rehabilitacyjną. Warunki naturalne tworzą w Międzywodziu mikroklimat sprzyjający leczeniu chorób narządów ruchu oraz chorób reumatycznych, co w połączeniu z otoczeniem sosnowego lasu oraz całodzienną aktywnością fizyczną, gwarantuje podwyższenie odporności zdrowotnej na cały następny rok.

WALORY WYCHOWAWCZE Obóz sportowy to niewątpliwie również szkoła życia. To tutaj dzieci i młodzież uczą się, między innymi: utrzymywania porządku w pokojach i odpowiedzialności (konkurs czystości), punktualności (zbiórki na treningi, wyjścia do miasta, czy na plażę), zaradności (codzienne czynności jak jedzenie, ubieranie, mycie bez pomocy mamy
i taty), dyscypliny (przestrzeganie zasad wspólnego pobytu i codzienne treningi).

ZAPEWNIAMY:

  • transport (Poznań-Międywodzie, Międzywodzie-Poznań)
  • ubezpieczenie od NNW
  • 2 treningi dziennie /głównie na plaży/ /specjalna grupa dla osób rozpoczynających przygodę z karate/
  • kąpiele w morzu pod nadzorem ratowników
  • gry, zabawy i konkursy, dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek
  • udział w turnieju karate i egzamin na stopnie KYU /egzamin nie jest wliczony w koszt obozu/
  • miłą i radosną atmosferę

PAMIĘTAJMY, ABY ZABRAĆ ZE SOBĄ:

Kimono, dres, strój kąpielowy, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem UV, czapkę z daszkiem/chustkę/inne okrycie głowy, 2 pary obuwia sportowego, klapki, płaszcz/pelerynę przeciwdeszczową i co najważniejsze … dobry humor.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W OBOZIE !!!

 

Print Friendly, PDF & Email

29.02-01.03. Międzynarodowy Turniej Karate CENTRAL EUROPE OPEN. Bydgoszcz.
Kata drużynowe dziewcząt kat. 10 -11 lat.
III m Alicja Paulus, Helena Grafka, Nicola Mamet
Kata indywidualne:
III m Helena Grafka w kat. 10-11 lat
III m Helena Grafak
w kat. 8-9 lat
III m Nicola Mamet
w kat. 8-9 lat

13-15.12. Mistrzostwa Świata Karate FSKA. Londyn. – Anglia.

Kata drużynowe:
I m Agnieszka Smolarek + drużyna
Kumite drużynowe:
III m Agnieszka Smolarek + drużyna
Fukugo:
III m Agnieszka Smolarek

09.11.2019 r. Turniej Karate „LOTTO DYNAMIC CUP”. Mosina.
Kata indywidualne:

I m Agnieszka Smolarek w kat. senior
I m Kacpre Til w roczniku 2009
II m Filip Jessa w roczniku 2010
II m Basia Kręcichwost w roczniku 2008
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Helena Grafka w roczniku 2011
III m Iwo Kąkolewski w roczniku 2009

III m Hubert Napierała w roczniku 2010
Kumite indywidualne:
II m Agnieszka Smolarek w kat. senior
III m Basia Kręcichwost w roczniku 2008
Tor sprawnościowy:
I m Helena Grafka w roczniku 2011
III m Nikola Mamet w roczniku 2011

19.10.2019 r. Mistrzostwa Kościana o Puchar Burmistrza. Kościan.
Helena Grafka, Nikola Mamet – brały udział

11-13.10.2019 r. Międzynarodowy Grand Prix Polish Open w Karate WKF. Bielsko Biała.
Karolina Kukawka – brała udział

21.09.2019 r. Mistrzostwa Polskiej Unii Karate. Środa Wlkp.
Karolina Kukawka – brała udział

09.06.2019 r. Mistrzostwa Polski Karate Shotokan. Poznań.
Kata indywidualne:
IV m Karolina Kukawka w kat. kadet

25.05.2019 r. Ogólnopolski Turniej Karate WKF „Hayashi Cup”. Dopiewo.
Kata indywidualne:
I m Helena Grafka w kat. 8 lat i młodsi
II m Aleksander Spychała w kat 12 lat i młodsi
Kumite indywidualne:
III m Basia Kręcichwost w kat. 12 lat i młodsi 

17-18.05.2019 r. Międzynarodowy Turniej  Poland Open Grand Prix Karate. Pleszew.
Karolina Kukawka – brała udział

11.05.2019 r. Mistrzostwa Szkół Województwa Wielkopolskiego w Karate WKF. Kleszczewo
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawaka w kat. 2003 i młodsi
II m Filip Jessa w kat. 2010 i młodsi
III m Olaf Czekała w kat 2003 i młodsi

28.04.2019 r. Mistrzostwa Polski Masters w Karate Olimpijskim. Poznań.

Kata indywidualne:

III m Małgorzata Spychała

27.04.2019 r. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate Olimpijskim. Poznań.
Kata indywidualne:

III m Karolina Kukawka w kat junior młodszy.

14.04.2019 r. Turniej Karate WKF „OSTRORÓG CUP 2019”. Ostroróg.
Kata indywidualne:

I m Lena Mnich w roczniku 2009
I m Piotr Fricz w roczniku 2010
I m Helena Grafka w roczniku 2011
II m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Kacper Til w roczniku 2009
II m Filip Piasek w roczniku 2011
III m Maja Koput w roczniku 2008
III m Aleksander Spychała w roczniku 2008
III m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Wiktoria Walentynowicz w roczniku 2009
III m Karol Bednarz w roczniku 2009
III m Filip Koput w roczniku 2010
III m Martyna Ober w roczniku 2010
III m Nikola Mamet w roczniku 2011
III m Gabrysia Chalak w roczniku 2011
Kumite indywidualne:
III m Basia Kręcichwost w roczniku 2008
Kihon:
II m Hubert Napierała w roczniku 2010
II m Miłosz Harski w roczniku 2009
III m Maksymilian Chełkowski 2009
III m Filip Jessa w roczniku 2010
Fantom:
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Wiktoria Walentynowicz w roczniku 2009
II m Helena Grafka w roczniku 2011

13.04.2019 r. Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate. Legnica.
Karolina Kukawka – brała udział

03-04.04.2019 r. Międzynarodowy Turniej Karate WKF HARASUTO CUP. Łódź.
Brała udział – Karolina Kukawka

30.03.2019 r. Puchar GRYFA Ogólnopolski turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski Juniorów w Karate. Szczecin.
Kumite indywidualne:

III m Karolina Kukawka w kat. – 47 kg junior młodszy

24.03.2019 r. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Karate WKF. Mosina.
Kata indywidualne:

I m Kacper Til w kat. 10 lat
II m Filip Piasek w kat 8 lat
II m Nikola Mamet w kat 8 lat
III m Karolina Kukawka w kat. junior młodszy
III m Wiktoria Kabat w kat 11 lat
III m Paula Grzechowiak w kat. 8 lat
III m Helena Grafka w kat 8 lat
Kumite indywidualne:
III m Karolina Kukawka w kat. junior młodszy
Kihon:
I m Filip Jessa w kat 8 lat
II m Miłosz Harski w kat 9 lat gr A
II m Igor Starosta w kat 9 lat gr. B
II m Hubert Napierała w kat. 8 lat
III m Lena Mnich w kat. 9 lat
Tor sprawnościowy:
III m Kacpre Til w kat 10 lat
III m Lena Mnich w kat. 9 lat
III m Filip Jessa w kat. 8 lat
III m Filip Piasek w kat. 8 lat
III m Helena Grafka w kat. 8 lat
III m Gabrysia Halak w kat 8 lat 

15-17.03.2019 r. Międzynarodowy Turniej Karate ENERGA CUP. Tczew.
Karolina Kukawka – brała udział

23.02.2019 r. Międzynarodowy Turniej Karate Grand Prix Słowacji. Bratysława. Słowacja.
Karolina Kukawka – brała udział

16.02.2019 r. Turniej Młodych Talentów „Mosina Cup 2019”. Mosina.
Kata drużynowe:

I m Martyna Ober, Paula Grzechowiak, Helena Grafka w roczniku 2009 i młodsze.
Kata indywidualne:
I m Nikola Mamet w roczniku 2011 grupa A
I m Helena Grafka w roczniku 2011 grupa B
I m Zosia Kanhen w roczniku 2005
II m Piotr Fricz w roczniku 2010
II m Paula Grzechowiak w roczniku 2010
II m Gabrysia Halak w roczniku 2011
III m Martyna Ober w roczniku 2010
III m Filip Koput w roczniku 2010
III m Karol Bednarz w roczniku 2009
III m Maja Koput w roczniku 2008
Kumite:
II m Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Kihon:
I m Lena Mnich w roczniku 2009
I m Kacper Til w roczniku 2009
II m Filip Jessa w roczniku 2010
Tor sprawnościowy:
II m Kacper Til w roczniku 2009

III m Filip Jessa w roczniku 2010
III m Martyna Ober w roczniku 2010
III m Gabrysia Halak w roczniku 2011
III m Helena Grafka w roczniku 2011

2018

 09.12.2018 r. Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Karate WKF. Kobylnica.
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawka w kat. 13-14 lat
I m Helena Grafka w kat. 8-9 lat
III m Dorota Kukawka w kat. 10-11 lat
Kumite indywidualne:
I m Wiktoria Kabat w kat 10-11 lat

17.11.2018 r. Ogólnopolski Turniej Karate WKF LOTTO DYNAMIC CUP. Mosina.
Kata indywidualne:

Im Paula Grzechowiak w kat. 8-9 lat
II m Karolina Kukawka w kat. 14-15 lat
II m Helena Grafka w kat. 7 lat i młodsi
III m Małgorzata Spychała w kat. master
III m Zosia Kanhen w kat. 12-13 lat
III m Olaf Czekała w kat. 12-13 lat
III m Maja Koput w kat. 10-11 lat
III m Wiktoria Kabat w kat.10-11 lat
Kumite indywidualne:
II m Dorota Kukawka w kat. 10-11 lat
III m Karolina Kukawka w kat. 14-15 lat


26-28.10.2018 r. XX Światowy Turniej Karate FSKA. Almada. Portugalia.
Kata drużynowe:
I m Agnieszka Kałek- Smolarek + Polska w kat. master
Kumite drużynowe:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek + Polska w kat. master
II m Karolina Kukawka + Polska w kat. 14 – 14 lat
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawka
w kat. 13- 14 lat

I m Karolina Kukawka w kat. 15 – 17 lat
II m Agnieszka Kałek- Smolarek w kat. master
II m Agnieszka Kałek Smolarek w kat. open
Kumite indywidualne:
III m Agnieszka Kałek- Smolarek w kat. master
III m Karolina Kukawka w kat. 13-14 lat

05-07.10.2018 r. Międzynarodowi Turniej Karate WKF POLISH OPEN. Bielsko Biała.
Karolina Kukawka – brała udział

22.09.2018 r. Ogólnopolski Turniej Karate WKF „YAMABUSHI CUP”. Osielsko.
Kata indywidualne:

III m Karolina Kukawka w kat. junior

10.06.2018 r. Ogólnopolski Turniej Karate HAYASHI CUP. Dopiewo.
Kata indywidualne:
II m Paula Grzechowiak w kat.7 lat i młodsi
Fantom:
II m Wiktoria Kabat w kat. 11 – 10 lat


19.05.2018 r. V Międzynarodowe CENTRAL POLAND OPEN w Karate WKF. Pleszew.
Kata indywidualne:

II m Agnieszka Kałek-Smolarek w kat.masters.
Kumite indywidualne:
III m Agnieszka Kałek- Smolarek w kat . masters – 60 kg

12.05.2018 r. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF. Bydgoszcz.
Kata indywidualne:

II m Karolina Kukawka

 
22.04.2018 r. Turniej Karate Dzieci i Młodzieży OSTRORÓG CUP. Ostroróg.
Kata indywidualne:

I m Paula Grzechowiak w roczniku 2010
I m Zosia Kanhen  w roczniku 2005
II m Karol Bednarz w roczniku 2009
II m Basia Kręcichwost w roczniku 2008 pasy żółte
II m Aleksander Spychała w roczniku 2008 pasy pomarańczowe
II m Agata Kręcichwost w roczniku 2006
II m Kamil Zdunek w roczniku 2005 pasy żółte
II m Olaf Czekała w roczniku 2005 pasy białe
III m Rafał Prucha w roczniku 2008
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Aleksandra Boguś w roczniku 2006
Kihon:
I m Helena Grafka w roczniku 2011
I m Wiktoria Walentynowicz w roczniku 2009
II m Marysia Nowak w roczniku 2011
II m Piotr Fricz w roczniku 2010
III m Nikola Mamet w roczniku 2011
III m Filip Piasek w roczniku 2011
III m Gabrysia Halak w roczniku 2011
III m Hania Karwacka w roczniku 2010
III m Bartek Napierała w roczniku 2009
III m Przemo Napierała w roczniku 2009
Fantom:
I m Paula Grzechowiak w roczniku 2010
II m Jakub Piasek w roczniku 2008
II m Aleksander Spychała w roczniku 2008
III m Rafał Prucha w roczniku 2008
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007

07.04.2018 r. Międzynarodowy Turniej Karate WKF „Arawaza Cup”. Halle. Niemcy.
Kumite indywidualne:

III m Agnieszka Kałek-Smolarek w kat. – 61 kg masters.

18.03.2018 r. Turniej Młodych Talentów DYNAMIC CUP. Mosina.
Kata indywidualne:

I m Grzechowiak Paula w roczniku 2010
II m Kabat Wiktoria w roczniku 2007
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Kalina Ratajczak w roczniku 2009
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
III m Zosia Kanhen w roczniku 2005
III m Olaf Czekała w roczniku 2005
Kumite indywidualne:
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Kihon:
I m Nikola Mamet w roczniku 2011 gr A
I m Helena Grafka w roczniku 2011 gr B
I m Filip Piasek w roczniku 2011
I m Wiktoria Walentynowicz w roczniku 2009
II m Filip Koput w roczniku 2010
III m Piotr Fricz w roczniku 2010
III m Hania Karwacka w roczniku 2010
III m Bartek Napierała w roczniku 2009
III m Maja Koput w roczniku 2008
Tor sprawnościowy:
II m Filip Piasek w roczniku 2011
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Filip Koput w roczniku 2010
III m Maja Koput w roczniku 2008
III m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007

04.02.2018. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Murowana Goślina.
Kata indywidualne:

I m Paula Grzechowiak w roczniku 2010
II m Karol Bednarz w roczniku 2009
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Fantom:
I m Paula Grzechowiak w roczniku 2010
I m Kabat Wiktoria w roczniku 2007
II m Rafał Prucha w roczniku 2008
III m Aleksander Spychała w roczniku 2008
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
Kihon:
I m Piotr Fricz w roczniku 2010
II m Filip Koput w roczniku 2010
II m Helena Grafka w roczniku 2011
II m Zosia Kanhen w roczniku 2005
II m Olaf Czekała rocznik 2005
III m Nowak Marysia w roczniku 2011
III m Dominik Wesołowski w roczniku 2010
III m Maja Koput w roczniku 2008 

                                                                                2017

10.12.2017 r. Otwarte Mistrzostwa Karate WKF „Zaniemyśl Cup”. Zaniemyśl.
Kata indywidualne:

I m Paula Grzechowiak w roczniku 2010
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Martyna Ober w roczniku 2010
II m Nadia Ratajczk w roczniku 2007
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Zosia Kanhen w roczniku 2004
Kumite indywidualne:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2002-3003
Fantom:
I m Paula Grzechowiak w roczniku 2010
II m Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Kihon:
III m Wiktoria Walentynowicz w roczniku 2009
Tor sprawnościowy:
I m Martyna Ober w roczniku 2010 

18.11.2017 r. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Karate. Kobylnica.
Kata indywidualne:

I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Aleksander Spychała w roczniku 2008
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Kihon:
I m Aleksandra Boguś w roczniku 2006
Fantom:
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Tor sprawnościowy:
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007

27-29.10.2017 r. Mistrzostwa Świata Karate FSKA. Crowley. Anglia.
Kata drużynowe:

I m Agnieszka Kałek- Smolarek
Kata drużynowe:

III m Agnieszka Kałek- Smolarek
Kata indywidualne:

III m Agnieszka Kałek -Smolarek

22.10.2017 r. Otwarty Turniej Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza. Pobiedziska.
Kata indywidualne:
II m Olek Spychała w roczniku 2008
II m Kamil Zdunek w roczniku 2005
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
Kumite indywidualne:
I m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Kihon:
I m Basia Kręcichwost w roczniku 2008
III m Hania Karwacka w roczniku 2010
Tor sprawnościowy:
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007
I m Monika Cieślak w roczniku 2004
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
III m Jakub Piasek w roczniku 2008

29-30.09.2017 r. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF. Pleszew.
Miłosz Orlik – brał udział

11.06.2017 r. Turniej Karate HAYASHI CUP. Dopiewo.
Kata indywidualne:
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Kumite indywidualne:
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Kihon:
I m Zuza Boguś w roczniku 2009
I m Zosia Kanhen w roczniku 2005-2004
II m Aleksandra Boguś w roczniku 2006
III m Janek Zieliński w roczniku 2010
III m Nikodem Mazurowski w roczniku 2008

27.05.2017 r. Mistrzostwa Polski Masters w Karate WKF. Pleszew.
Kata indywidualne:

III m Agnieszka Kałek – Smolarek w kat. 35 – 44 lat.
Kumite indywidualne:
III m Agnieszka Kałek – Smolarek w kat. 35 – 44 lat

13.05.2017 r. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Karate WKF. Mosina.
Kata drużynowe:

I m Wiktoria Tomczak, Karolina Kukawka, Monika Cieślak
Kata indywidualne:

I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
III m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
III m Arkadiusz Potocki w roczniku 2007
III m Kamil Zdunek w roczniku 2005
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
Kumite indywidualne:
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Minika Cieślak w roczniku 2004
Kihon:
I m Zuzanna Boguś w roczniku 2009
I m Jakub Tomkowiak w roczniku 2008 gr A
I m Nikodem Mazurowski w roczniku 2008 gr B
I m Zosia Kanhen w roczniku 2005
II m Olaf Czekała w roczniku 2005
III m Patryk Mórawski w roczniku 2008
Tor sprawnościowy:
I m Monika Cieślak w roczniku 2004
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Zuza Boguś w roczniku 2009

06.05.2017 r. Ogólnopolski Puchar Krajny i Pałuk w Karate WKF. Paterek.
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawka w kat. młodzika.
II m Małgorzata Spychała w kat. masters
Kumite indywidualne:
III m Miłosz Orlik w kat. – 63 kg kadetów

26.03.2017 r. Ogólnopolski Turniej Karate RAVEN CUP. Kórnik.
Kata drużynowe:
III m Karolina Kukawka, Monika Cieślak, Wiktoria Tomczak
w kat. 2006 – 2004

Kata indywidualne:
I m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
I m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
II m Aleksander Spychała w roczniku 2008
II m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010
III m Karol Bednarz w roczniku 2009
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Kihon:
I m Zuzanna Boguś w roczniku 2009
II m Jagoda Pawlak w roczniku 2010
II m Kuba Tomkowiak w roczniku 2009
III m Janek Zieliński w roczniku 2010
III m Zosia Kenhen w roczniku 2005
Kumite indywidualne:
II m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Tor sprawnościowy:
III m Zuza Boguś w roczniku 2009
III Bartek Krupecki w roczniku 2008
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007

04-05.03.2017 r. Międzynarodowy Turniej Karate WKF Europen Central Open. Bydgoszcz.
Kata indywidualne:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek kat. masters
III m Małgorzata Spychała w kat. masters
III m Dorota Wawarzyniak w kat. masters
III m Dorota Kukawka w kat. 8-9 lat żółte pasy
III m Dorota kukawka w kat. 9 lat

04.03. 2017 r. Turniej Karate WKF „ Mosina Cup”. Mosina.
Kihon:

I m Zuza Boguś w roczniku 2009
II m Jagoda Pawlak w roczniku 2010
II m Kuba Tomkowiak w roczniku 2008
III m Janek Zieliński w roczniku 2010
III m Aleksandra Boguś w roczniku 2006
III m Olaf Czekała w roczniku 2005
Kata indywidualne:
III m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
III m Rafał Prucha w roczniku 2008
III m Franek Zieliński w roczniku 2006
III m Tymoteusz Pachciarek
w roczniku 2006
Tor sprawnościowy:
I m Zuzia Boguś w roczniku 2009
III m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010

21.01.2017 r. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Murowana Goślina.
Kata drużynowe:
II m Karolina Kukawka, Wiktoria Tomczak, Monika Cieślak w roczniku 2004-2006
Kata indywidualne:
I m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2009
I m Kabat Wiktoria w roczniku 2007 gr A
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007 gr. B
I m Nadia Ratajczak w roczniku 2007 gr. C
I m Monika Cieślak w roczniku 2004
II m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
II m Jakub Wawrzyniak w roczniku 2009
II m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
III m Tymoteusz Pachciarek w roczniku 2006
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Aleksander Spychała w roczniku 2008
III m Arek Potocki w roczniku 2007
Kihon:
I m Jakub Tomkowiak w roczniku 2008
I m Kamil Zdunek w roczniku 2005
II m Zuzanna Boguś w roczniku 2009
II m Ola Boguś w roczniku 2006
Fantom:
II m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Aleksander Spychała w roczniku 2008
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
Kumite indywidualne:
II m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Wiktoria Tomczak w roczniku 2007

                                                                           2016

11.12.2016 r. Mistrzostwa Swarzędza w Karate WKF. Swarzędz.
Kata indywidualne:
III m Miłosz Orlik w kat. 12 – 13 lat
Kumite indywidualne:
I m Milosz Orlik w kat. 12 -13 lat

03.12.2016 r. Otwarte Mistrzostwa Karate WKF „Zaniemyśl Cup”. Zaniemyśl.
Kihon:

III m Karol Bednarz w roczniku 2009
Kata indywidualne:
I m Rafa Prucha w roczniku 2008
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Aleksander Spychała w roczniku 2008
III m Bartek Krupecki w roczniku 2008
III m Tymoteusz Pachciarek w roczniku 2006
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Kumite indywidualne:
I m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Tor sprawnościowy:
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Krupecki Bartek w roczniku 2008
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007

19-20.11.2016 r. XVII Międzynarodowy Turniej Karate WKF CUPRUM CUP. Legnica.
Kata indywidualne:

I m Agnieszka Kałek-Smolarek w kat. masters
Kumite indywidualne:
III m Miłosz Orlik w kat. młodzik + 50 kg

06.11.2016 r. Ogólnopolski Turniej Karate RAVEN CUP. Kórnik.
Kata indywidualne:
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007 gr A
I m Wiktoria Kabat w roczniku 2007 gr B
I m Monika Cieślak w roczniku 2004
II m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010
II m Aleksander Spychała w roczniku 2008 gr A
II m Jakub Piasek w roczniku 2008 gr B
II m Jan Dymek w roczniku 2004
II m Marta Krupecka w roczniku 2003
III m Rafał Prucha w roczniku 2008
III m Bartek Krupecki w roczniku 2008
Kumite indywidualne:
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Tor sprawnościowy:
I m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007

22.10.2016 r. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Karate WKF. Zalasewo.
Kihon:

I m Jagoda Pawlak w roczniku 2010
I m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
I m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
II m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
III m Martyna Ober w roczniku
Kata indywidualne:
II m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010
II m Aleksander Spychała w roczniku 2008
III m Rafał Prucha w roczniku 2008
Fantom:
I m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010
I m Aleksander Spychała w roczniku 2008
I m Maciej Noak w roczniku 2005
II m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Tor sprawnościowy:
I m Maciej Noak w roczniku 2005
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
III m Rafał Prucha w roczniku 2008
III m Ober Martyna w roczniku 2010

01.10.2016 r. IV Ogólnopolski Turniej Karate WKF Rokietnica Cup 2016. Rokietnica.
Kihon:

I m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
I m Rafał Prucha w roczniku 2008
II m Jakub Wawrzyniak w roczniku 2009
II m Bartek Krupecki w roczniku 2008
II m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
II m Kamil Zdunek w roczniku 2005
III m Jagoda Pawlak w roczniku 2010
Kata indywidualne:
II m Aleksander Spychała w roczniku 2008
II m Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Arkadiusz Potocki w roczniku 2007
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Fantom:
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2008
III m Maciej Noak w roczniku 2005
Kumite:
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003

05.06.2016 r. Super Puchar dziecięcej Ligi Karate Shotokan. Suchy Las.
Kumite indywidualne:

I m Karolina Kukawka w kat. 10-11 lat

05.06.2016 r. Turniej Karate Dzieci i Młodzieży HAYASHI CUP. Dopiewo.
Kata indywidualne:

I m Franek Zieliński w roczniku 2006
II m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Marta Krupecka w roczniku 2003
III m Jakub Piasek w roczniku
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
Kihon:
I m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010 i młodsi
I m Kacper Kaczmarek w roczniku 2009
I m Rafał Prucha w roczniku 2008 gr. A
I m Bartek Krupecki w roczniku 2008 gr. B
III m Julianna Opieleicz w roczniku 2008
III m Kornelia Bartkowiak w roczniku 2007
Kumite indywidualne :
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003

28.05.2016 r. Międzynarodowe Grand Prix Wielkopolski w Karate WKF. Pleszew.
Kumite indywidualne:
III m Miłosz Orlik w kat. młodzik – 53 kg

28.05.2016 r. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF. Pleszew.
Miłosz Orlik – brał udział

14.05.2016 r. Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Karate WKF. Mosina.
Kata indywidualne:

II m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010
III m Kacper Kaczmarek
w roczniku 2009
III m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Dominik Bednarz w roczniku 2007
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Marta Krupecka w roczniku 2003
Kumite indywidualne:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
Kihon:
I m Aleksander Spychała w roczniku 2008 gr.A
I m Rafał Prucha w roczniku 2008 gr.B
I m Tigran Mkrtchyan  w roczniku 2007
II m Kornelia Bartkowiak w roczniku 2007
II m Dagmara Gendera w roczniku 2003
III m Kacper Til w roczniku 2009
III m Julianna Opielewicz w roczniku 2008
III m Bartek Krupecki w roczniku 2008
Tor sprawnościowy:
I m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Rafał Prucha w roczniku 2008
III m Maciej Noak w roczniku 2005
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004

07.05.2014 r. Mistrzostwa Polski Karate Sportowego. Kleszczewo.
Fuku-go:
II m Agnieszka Kałek- Smolarek w kat. seniorów

24.04.2016 r. IV Puchar Krajny i Pałuk w Karate WKF. Paterek.
Kata indywidualne:
II m Marta Krupecka w kat. 12 – 13 lat
II m Miłosz Orlik w kat. 12 – 13 lat
Kumite indywidualne:
II m Miłosz Orlik w kat . 12 – 13 lat

24.04.2016 r. Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Karate Shotokan. Paterek.
Kumite:

I m Miłosz Orlik w kat. 12 – 13 lat
II m Bartek Krupecki w kat. 7 lat i młodsi
Kata indywiadualne:
II m Miłosz Orlik w kat. 12 – 13 lat

23.04.2016 r. VIITurniej Karate Dzieci i Młodzieży „Szamotuły CUP 2016”. Szamotuły.
Kihon:

I m Paula Grzeszkowiak w roczniku 2010
I m Karol Bednarz w roczniku 2009
I m Julianna Opielewicz w roczniku 2008
I m Kornelia Bartkowiak w roczniku 2007
II m Jakub Wawrzyniak  w roczniku 2009
II m Gabryś Kamza w roczniku 2009
II m Olek Spychała w roczniku 2008

II m Arkadiusz Potocki w roczniku 2007
III m Martyna Ober w roczniku 2010
III m Kacper Til w roczniku 2009
III m Rafał Prucha w roczniku 2008
III m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
III m Alan Łuczek w roczniku 2007
III Michał Berlik w roczniku 2007
Kata drużynowe:
I m Karolina Kukawka, Monika Cieślak, Wiktoria Tomczak w roczniku 2006 – 2004
Kata indywidualne:
I m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Dominik Bednarz w roczniku 2007
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Kacper Kaczmarek w roczniku 2009
III m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
III m Franek Zieliński w roczniku 2006
III m Zuzanna Kamza w roczniku 2005
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Marta Krupecka w roczniku 2003
III m Dagmara Gendera w roczniku 2003
Kumite indywidualne:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004 – 35 kg
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Zuzanna Kamza w roczniku 2005
III m Zosia Kamza w roczniku 2004 kat. + 35 kg
III m Monika Cieslak w roczniku 2004 kat – 35 kg
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003

16.04.2016 r. Międzynarodowy Turniej Karate EUROPE CENTRAL OPEN. Bydgoszcz.
Kata indywidualne:
III m Karolina Kukawka w kat. 11 lat.

1-3.04.2016 r. VII Mistrzostwa Świata Karate WSF. Bydgoszcz.
Kata drużynowe:
I m Agnieszka Kałek-Smolarek + Dynamic Akademia Karate

20.03.2016 r. Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Poznań.
Kumite drużynowe:

I m Karolina Walczak + WSPiA
Kumite indywidualne:
III m Karolina Walczak w kat. – 68 kg
Kata drużynowe:
III m Karolina Walczak + WSPiA

19.03.2016 r. Turniej Karate Dzieci i Młodzieży Oborniki CUP. Oborniki.
Kihon:

I m Kornelia Bartkowiak w roczniku 2007
I m Michał Berlik w roczniku 2007 gr. A
I m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007 gr. B
II m Juliana Opielewicz w roczniku 2009
II m Jędrek Kruszelnicki w roczniku 2008 gr. A
II m Bartek Krupecki w roczniku 2008 gr. C
II m Alan Łuczek w roczniku 2007 gr. B

III m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
III m Jakub Wawrzyniak w roczniku 2009
III m Kacper Til w roczniku 2009
Kata indywidualne:
I m Marta Krupecka w roczniku 2003
I m Dominik Bednarz
w roczniku 2007

II m Dagmara Gendera w roczniku 2003
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
II m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Agnieszka Furmaniak w roczniku 2006
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Kumite indywidualne:
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003 kat. + 45 kg

12.03.2016 r. Ogólnopolski Turniej Karate DRAGON CUP. Środa Wielkopolska.
Kata indywidualne:

III m Miłosz Orlik w kat. młodzika

12.03.2016 r. Turniej Karate dzieci i Młodzieży DYNAMIC CUP. Mosina.
Kata indywidualne:

III m Marta Krupecka w roczniku 2003
III m Dagmara Gendera w roczniku 2003
III m Janek Dymek w roczniku 2004
III m Kacper Kaczmarek w roczniku 2009
Kihon:
I m Alan Łuczek w roczniku 2007 gr. A
I m Michał Berlik w roczniku 2007 gr. B
I m Aleksander Spychała w roczniku 2008 gr. A
I m Bartek Krupecki w roczniku 2008 gr. B
I m Jakub Wawrzyniak w roczniku 2009
II m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
II m Rafał Prucha w roczniku 2006
III m Julianna Opielewicz w roczniku 2008
III m Kacper Til w roczniku 2009
III m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
Tor sprawnościowy:
III m Kacper Til w roczniku 2009


20.02.2016 r. Międzynarodowy Turniej Karate WKF „Berlin Open”. Berlin. Niemcy.

Kata indywidualne:
II m Agnieszka Kałek- Smolarek w kat. masters.

13.02.2016 r. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Murowana Goślina.
Kata drużynowe:
III m Andrzej Szymański, Bartek Foremski, Hubert Urbaniak w kat. masters
Kata indywidualne:

II m Marta Krupecka w roczniku 2003
II m Monika Cieślik w roczniku 2004
II m Agnieszka Furmaniak w roczniku 2006
II m Nadia Ratajczak w roczniku 2007 gr A
II m Dominik Bednarz w roczniku 2007
II m Dorota Kukawka w roczniku 2007 gr B
III m Dagmara Gendera w roczniku 2003
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Franek Zieliński w roczniku 2006
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Bartek Krupecki w roczniku 2008
III m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Kacper Kaczmarek w roczniku 2009
Kihon:

I m Kornelia Bartkowiak w roczniku 2007
I m Arkadiusz Potocki w roczniku 2007
II m Jędrek Kruszelnicki w roczniku 2008 gr A
II m Rafał Prucha w roczniku 2008 gr B
II m Aleksander Spychała w roczniku 2008 gr C
III m Tymoteusz Pachciarek w roczniku 2006
III m Michał Berlik w roczniku 2006
III m Alan Buczek w roczniku 2006
III m Kalina Ratajczak w roczniku 2009
III m Jakub Wawrzyniak w roczniku 2009
Kumite indywidualne:

II m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Fantom:

I m Maciej Noak w roczniku 2005
I m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
I m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Bartek Krupecki w roczniku 2008
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007

                                                                                   2015

12.12.2015 r. IX Puchar Wielkopolski w Karate Sportowym. Śrem.
Kata indywidualne:
II m Miłosz Orlik
w kat. młodzik

Kihon:
III m Marta Krupecka w roczniku 2006 i starsi
Fu kugo:
I m Miłosz Orlik
w kat. młodzik.
Kumite drużynowe:
III m Miłosz Orlik
+ Dynamic Poznań

29.11.2015 r. Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Poznań.
kata drużynowe:

I m Karolina Walczak + WSPiS
Kumite drużynowe:
II m Karolina Walczak + WSPiA
Kumite indywidualne:
II m Karolina Walczak w kat. + 68 kg
III m Karolina Walczak w kat. open

22.11.2015  r. V Mistrzostwa o Puchar Ziemi Wielkopolskiej. Komorniki.
Tor sprawnościowy:

I m Maciej Noak w roczniku 2005
III m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
Kihon:
I m Michał Berlik w roczniku 2007
II m Alan Łuczek w roczniku 2007
II m Olek Spychała w roczniku 2008
II m Tymoteusz Pachciarek w roczniku 2006
III m Kalina Ratajczak w roczniku 2006
Kata indywidualne:
II m Dominik Bednarz w roczniku 2007
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Fantom:
I m Tigran Mkrtchyan w roczniku 2007
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
Kumite:
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003

21.11.2015 r. III Turniej Karate Dzieci i Młodzieży RAVEN CUP. Kórnik.
Kihon:

I m Mateusz Opielewicz w roczniku 2010
Kata indywidualne:
II m Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Dominik Bednarz w roczniku 2007
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004

21.11.2015 r. XVII Międzynarodowy Turniej Karate CUPRUM CUP. Legnica.
Kumite indywidualne:

III m Miłosz Orlik w kat. – 55 kg młodzików
Konkurencja drużynowa:
III m Agnieszka Kałek- Smolarek w kat. seniorów

11.10.2015 r. VIII Mistrzostwa Polski w Karate JKA. Przeźmierowo.
Kata indywidualne:
I m Agnieszka Kałek-Smolarek w kat. seniorów

10.10.2015 r. IX Międzynarodowe Grand Prix Polski w Karate WKF. POLISH OPEN. Bielsko-Biała.
Kumite drużynowe
II m Agnieszka Kałek-Smolarek +Dynamic Poznań

14.06.2015 r. III Ogólnopolski Turniej Karate WKF „Rokietnica Cup 2015”. Rokietnica.

Kihon:

I m Franek Matusiak w roczniku 2006
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
II m Agnieszka Furmaniak w roczniku 2006/2005
III m Kacper Kaczmarek w roczniku 2009
III m Bartek Krupecki w roczniku 2008
III m Jędrek Kruszelnicki w roczniku 2008
III m Arkadiusz Potocki w roczniku 2007
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
III m Dominik Bednarz w roczniku 2007
III m Tigran Mykrchyan w roczniku 2006
Kata indywidualne:
I m Natalia Pietrzak w roczniku 2002
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Dorota Kukawka w roczniku 2007
II m Maciej Noak w roczniku 2005
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Jaśmina Dymek w roczniku 2001
Fantom:
I m Maciej Noak w roczniku 2005
Kumite indywidualne:
II m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003

23.05. 2015 r. VII Turniej Karate SZAMOTUŁY CUP 2015. Szamotuły.
Kihon:
I Kacper Skrzypczak
w roczniku 2008

I m Nadia Ratajczak w roczniku 2007 gr A
I m Wiktoria Kabat w roczniku 2007 gr B
II m Agnieszka Furmaniak w roczniku 2006
II m Jędrzej Kruszelnicki w roczniku 2008 gr A
II m Bartek Krupecki w roczniku 2008 gr B
III m Jakub Piasek w roczniku 2008
III m Emil Patek w roczniku 2007 gr A
III m Tigran Mykrchian w roczniku 2007 gr A
III m Arek Potocki w roczniku 2007 gr B
III m Kacper Grajzer w roczniku 2007 gr B
III m Dominik Bednarz w roczniku 2007 gr C
III m Franek Zieliński w roczniku 2006
Kata indywidualne:
II m Karolina Kukawka
w roczniku 2004

III m Otylia Zagórska w roczniku 2005
III Zuza Kamza w roczniku 2005
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
Kata drużynowe:
I m Wiktoria Tomczak, Karolina Kukawka , Monika Cieślak
w kategorii 2004 i młodsze

Kumite indywidualne:
II m Miłosz Orlik
kat. + 46 kg w roczniku 2003

III m Karolina Kukawka  kat. – 32 kg rocznik 2005 – 2004
III m Monika Cieślak kat. – 32 kg w roczniku 2005 – 2004
III m Wiktor Kamza kat. – 46 kg rocznik 2003

09.05. 2015 r. Międzynarodowy Turniej Karate WKF ARAWAZA CUP. Halle Niemcy.
Kata indywidualne:
I m Agnieszka Kałek- Smolarek
 

22.03.2015 r. Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Poznań.
Kumite drużynowe:
I m Karolimna Walczak + WSPiA
Kumite indywidualne:
II m Karolina Walczak w kat. – 68 kg
Kata drużynowe:
III m Karolinw Walczak + WSPi A

14.03.2015 r. Ogólnopolski Turniej Karate Copernicus Cup. Toruń.
Miłosz Orlik – brał udział

14.03.2015 r. Turniej Karate Dzieci i Młodzieży Mosina Cup. Mosina.
Tor sprawnościowy:
I m Monika Cieślak w roczniku 2004 
II m Maciej Noak w roczniku 2005
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Fantom:
I m Maciej Noak w roczniku 2005
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Zuzana Kamza w roczniku 2005
Kihon:
I m Zosia Kamza w roczniku 2004
I m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
III m Bartosz Krupecki w roczniku 2008
III m Zieliński Franek w roczniku 2006
III m Agnieszka Furmaniak w roczniku 2006
Kata indywidualne:
II m Cieślak Monika w roczniku 2004
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
Kumite indywidualne:
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
Kata drużynowe:
III m Monika Cieślak, Karolina Kukawka, Wiktoria Tomczak w kat. 2005- 2004
II m Wiktor Kamza, Zuzanna Kamza, Zosia Kamza kat. famili

07-08.03.2015 r. XI World Cup Harasuto in Karate WKF. Łódź.
Kata drużynowe:
III m Miłosz Orlik + WZK WKF w kat. 11 – 12 lat

21.02.2015 r. XXXV Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF. Wrocław.
Kumite indywidualne:
III m Agnieszka Kałek-Smolarek w kat. – 61 kg

25.01.2015 r. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF –„Pomoc dla Bartka”. Murowana Goślina.
Kihon:

II m Wiktoria Kabat w roczniku 2007
II m Emil Patek w roczniku 2007
II m Agnieszka Furmaniak w roczniku 2006
III m Nadia Ratajczak w roczniku 2007
III m Dominik Bednarz w roczniku 2007
III Marcin Zaremba w roczniku 2005
Kata indywidualne:
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
II m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Maciej Noak w roczniku 2005
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Natalia Pietrzak w roczniku 2002
Fantom:
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
 
                                                                                            2014

06.12.2014 r. Mikołajkowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży. Kostrzyn Wielkopolski.
Kumite indywidualne:

I m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Kata indywidualne:
II m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Natalia Pietrzak w roczniku 2002
Tor sprawnościowy:
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003 

22.11.2014 r. XV Międzynarodowy Turniej Karate „Cuprum Cup”. Legnica.
Kumite indywidualne seniorów:

II m Karolina Walczak w kat. – 65 kg
Konkurencja drużynowa seniorów:
III m Agnieszka Kałek-Smolarek, Karolina Walczak 

16.11.2014 r. Ogólnopolski Turniej Karate RAVEN CUP. Kórnik.
Tor sprawnościowy:

I m Maciej Noak w roczniku 2005
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Maciej Dudziak w roczniku 2003
III Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
III m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Maciej Dudziak w roczniku 2003
III m Natalia Pietrzak w roczniku 2002
III Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
Kumite indywidualne:
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000 

04.10.2014 r. Ogólnopolski Turniej Karate YAMABUSHI CUP. Osielsko.
Miłosz Orlik – brał udział 

28.09.2014 r. VII Mistrzostwa Polski w Karate JKA. Przeźmierowo.
Kumite indywidualne:

I m Agnieszka Kałek Smolarek
Kata indywidualne:

III m Agnieszka Kałek Smolarek

27.09.2014 r. VIII Okręgowy Turniej Karate o Puchar Burmistrza. Oborniki.
Kata drużynowe:

I m Karolina Kukawka, Wiktoria Tomczak, Monika Cieślak w kat. 2004 i młodsze
Kihon:
I m Zuzanna Kamza w roczniku 2005
I m Zosia Kamza w roczniku 2004
I m Maciej Dudziak w roczniku 2003
III m Gracjan Straśko w roczniku 2003
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Wiktor Kamza w roczniku 2005
III m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Natalia Pietrzak w roczniku 2002
III m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
Kumite indywidualne:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Maciej Noak w roczniku 2005
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000

20.07.2014 r. I Otwarte Mistrzostwa Świata w Karate SWO/IJKA. Poznań.
Kumite indywidualne:
I m Karolina Walczak w kat. seniorów.
III m Karolina Walczak w kat. juniorów.
Kumite drużynowe seniorów:
I m Karolina Walczak, Karolina Szał, Martyna Michalska.
Kata indywidualne:
IV m Agnieszka Kałek – Smolarek w kat. juniorów.

 19.07.2014 r. Międzynarodowy Turniej Karate KATO Cup. Poznań.
Kata indywidualne:
III m Miłosz Orlik w kat. 10 – 11 lat.

07.06.2014 r. Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Pleszew.
Kumite indywidualne:
III m Miłosz Orlik w kat. 10 -11 lat +45 kg

07.06.2014 r. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF. Pleszew.
Brał udział – Mateusz Kaczmarek 

24-25.05.2014 r. Mistrzostwa Europy Karate FSKA. Poznań
Kata drużynowe:
II m Karolina Kukawka, Wiktoria Tomczak, Monika Cieślak w kat. 10 lat i młodsi
II m Karolina Walczak + WZK WKF kat. junior/senior
Kumite drużynowe:
II m Karolina Walczak + WZK WKF kat. junior/senior
Kata indywidualne:
II m Karolina Walczak w kat.19-21 lat

11.05.2014 r. VI Turniej Karate „Szamotuły Cup”. Szamotuły.
Kata drużynowe:

II m Karolina Kukawka, Wiktoria Tomczak, Monika Cieślak
Kihon:

III m Dorota Kukawka w kat. 2007 i młodsi
Kata indywidualne:
II m Mateusz Kaczmarek w kat. 2001 – 2000
II m Miłosz Orlik w kat. 2003
II m Maciej Noak w kat. 2005 gr. A
II m Kamil Rakowski w kat. 2005 gr. B
III m Wiktoria Tomczak w kat. 2005
III m Otylia Zagórska w kat. 2005
III m Karolina Kukawka w kat. 2004
III m Natalia Pietrzak w kat.2000 – 2001 białe pasy
Kumite indywidualne:
I m Mateusz Kaczmarek w kat. 2001 -2000 – 42 kg
I m Miłosz Orlik w kat. 2003 + 42 kg
II m Monika Cieślak w kat. 2004 – 26 kg
III m Karolina Kukawka w kat. 2004 – 26 kg

27.04.2014 r. Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate WKF. Poznań.
Kumite indywidualne:
II m Karolina Walczak w kat. – 68kg

 06.04.2014 r. III Puchar Polski w Karate Shotokan. Suchy Las.
Agnieszka Kałek –Smolarek, Karolina Walczak – brały udział

 06.04.2014 r. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Shotokan. Suchy Las.
Kata drużynowe:

I m Karolina Kukawka, Wiktoria Tomczak, Monika Cieślik w kat. 9 lat i młodsze
Kata indywidualne:
II m Karolina Kukawka w kat. 8-9 lat
Kumite indywidualne:
II m Wiktoria Tomczak w kat. 8-9 lat
III m Karolina Kukawka w kat. 8-9 lat
III m Mateusz Kaczmarek w kat. 12-13 lat
Tor sprawnościowy:
II m Karolina Kukawka w kat.8-9 lat
II m Maciej Noak w kat. 8-9 lat

05.04.2014 r. Puchar Polski Sztuk Walki IMAF. Żagań.
Kata indywidualne:

I m Agnieszka Kałek- Smolarek
III m Karolina Walczak
Kumite indywidualne:

I m Karolina Walczak kick-boxing waga średnia
III m Karolina Walczak

 05.04.2014 r. Międzynarodowy Turniej Karate WKF „Pomerania Cup”. Rumia.
Miłosz Orlik – brał udział.

 30.03.2014 r. Otwarte Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Poznań.
Kumite indywidualne:

II m Karolina Walczak w kat. – 64 kg
Kumite drużynowe:
III m Karolina Walczak + WSPiA

15.03.2014 r. Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF. Karpacz.
Brały udział – Karolina Walczak, Agnieszka Kalek-Smolarek

08.03.2014 r. Ogólnopolski Turniej Karate „Mosina Cup”. Mosina.
Tor sprawnościowy:

I m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
I m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
II m Zuzanna Kamza w roczniku 2005
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Maciej Noak w roczniku 2005
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007
Kihon:
III m Wiktor Bartczak w roczniku 2007
Kata indywidualne:
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Maciej Noak w roczniku 2005
Kumite indywidualne:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003
II m Monika Cieślak w roczniku 2004
Kenjitsu:
III m Dorota Kukawka w roczniku 2007

02.03.2014 r. Ogólnopolski Turniej Karate JKA „ENOEDA CUP”. Przeźmierowo.
Brały udział – Karolina Kukawka, Monika Cieślak.

26.01.2014 r. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Dynamic Cup. Murowana Goślina.
Tor sprawnościowy:
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
II m Maciej Noak w roczniku 2005
Kihon:
II m Wiktor Bartczak w roczniku 2007
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
Kumite indywidualne:
II m Wiktoria Tomczak w roczniku 2005
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Artur Bartczak w roczniku 2000 kat. + 50 kg 

2013

22.12.2013 r. I Otwarty Puchar Okinawa Karate Kobudo Federation. Buk
Kihon:
III m Wiktor Bartczak w roczniku 2007
Kata indywidualne:
I m Otylia Zagórska w kat. 7 kyu w roczniku 2005
I m Wiktoria Tomczak w kat. 9 kyu w roczniku 2005
I m Wiktoria Tomczak w kat. 8 kyu w roczniku 2005
I m Karolina Kukawka w kat. 8 kyu w roczniku 2004
I m Monika Cieślak w kat. 9 kyu w roczniku 2004
I m Maciej Noak w kat. 9 kyu w roczniku 2005
II m Monika Cieślak w kat. 8 kyu w roczniku 2004
II m Julia Heś w kat. 8 kyu w roczniku 2003
II m Artur Bartczak w kat. 7 kyu w roczniku 2002/2000
III m Maciej Noak w kat. 8 kyu w roczniku 2005
III m Filip Heś w kat. 9 kyu w roczniku 2005
III m Dawid Bartczak w kat. 7 kyu w roczniku 2002/2003
Kumite indywidualne:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003
I m Julia Heś w roczniku 2001
II m Filip Heś w roczniku 2005
II m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Dawid Bartczak w roczniku 2002/2000 kat – 40 kg
III m Artur Bartczak w roczniku 2002/2000 kat. + 40

15.12.2013 r. III Akademicki Puchar Polski w Karate WKF. Swarzedz.
Kumite indywidualne:
II m Karolina Walczak w kat. – 65 kg

14.12.2013 r. Mistrzostwa Swarzędza w Karate. Swarzędz.
Kumite indywidualne:
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Artur Bartczak w roczniku 2000
Kata indywidualne:
III m Julia Heś w roczniku 2001
Kihon
III m Wiktor Bartczak w roczniku 2007 i młodsi

08.12.2013 r. Mikołajkowy Turniej Karate o Puchar Burmistrza . Kostrzyn Wlkp.
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Julia Heś w roczniku 2001
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Kumite indywidualne:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Konkurencja sprawnościowa:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Kihon:
III m Wiktor Bartczak w roczniku 2007 i młodsi

 24.11. 2013 r Otwarte Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Poznań.
Kumite indywidualne:
II m Karolina Walczak w kat. – 68 kg
III m Karolina Walczak w kat. open.
Kumite drużynowe:
III m Karolina Walczak + WSPiA

 23.11.2013 r. XIV Międzynarodowy Turniej EUROPEAN CUPRUM CUP in KARATE. Legnica.
Kumite indywidualne:
II m Karolina Walczak kat. – 68 kg
Konkurencja drużynowa:
II m Karolina Walczak, Agnieszka Kałek – Smolarek, Paweł Przewoźny, Krzysztof Waśko.

 29.09.2013 r. VI Mistrzostwa Polski w Karate JKA. Przeźmierowo.
Kata indywidualne:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek
Kumite drużynowe:
III m Agnieszka Kałek- Smolarek, Karolina Walczak, Angelika Gawendowicz

 20 – 22. 09.2013 r. XV Mistrzostwa Świata w Karate FSKA. Żukowo.
Kumite drużynowe:
IV m Karolina Walczak + reprezentacja

 08.06.2013 r. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Pleszew.
Kumite indywidualne:
III m Miłosz Orlik w kat.

 08.06. 2013 r. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF. Pleszew.
Kumite indywidualne:
III m Mateusz Kaczmarek w kat.

 01.06.2013 r. Otwarte Mistrzostwa Polski w Sztukach Walki IMAF. Słupsk.
Kumite indywiualne:
III m Karolina Walczak kat. – 65 kg semi contakt

 25.05.2013 r. Mistrzostwa Polski AZS w Karate WKF. Wrocław.
Kata drużynowe:
I miejsce Karolina Walczak + Politechnika Poznańska
Kumite drużynowe:
III m Karolina Walczak + Politechnika Poznańska
Kumite indywidualne:
III m Karolina Walczak w kat – 65 kg

 18.05.2013 r. Otwarte Mistrzostwa Mosiny w Karate. Mosina.
Tor sprawnościowy:
II m Wiktoria Tomczak rocznik 2005
II m Maciej Noak rocznik 2005
II m Cieslak Monika rocznik 2004
|
II m Przemo Cieślak rocznik 2002
Kata indywidualne:
I m Wiktoria Tomczak rocznik 2005 kat. wrzesień
I m Cieślak Monika rocznik 2004 kat. wrzesień
II m Tobiasz Szczechowiak rocznik 2003
II m Mateusz Kaczmarek rocznik 2000
III m Karolina Kukawka rocznik 2004/2003
III m Majchrzak Jakub rocznik 2004
III m Miłosz Orlik rocznik 2003
III m Przemysław Cieślak rocznik 2003/2002 kat. wrzesień
Fantom:
III m Jakub Majchrzak rocznik 2004
Kumite indywidualne:
III m Dawid Bartczak kat – 34 kg rocznik 2002
III m Mateusz Kaczmarek kat. – 37 kg rocznik 2001/2000

 11.05.2013 r. Puchar Ziemi Wielkopolskiej w Karate. Komorniki.
Kata indywidualne:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003
Kumite indywidualne:
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003

21.04.2013 r. Puchar Polski w Karate Shotokan. Suchy Las.
Kumite indywidualne seniorów:
II m Karolina Walczak

21.04.2013 r. II Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Shotokan. Suchy Las.
Kata indywidualne:
I m Monika Cieślak kat 7 – 8 lat wrzesień
II Otylia Zagórska kat. 7 lat i młodsi
III m Wiktoria Tomczak kat. 7 – 8 lat wrzesień
Kumite indywidualne:
I m Filip Heś kat 7 lat i młodsi
II m Otylia Zagórski kat. 7 lat i młodsi
II m Mateusz Kaczmarek kat 12 – 13 lat
III m Miłosz Orlik 10 – 11 lat
Kata drużynowe:
I m Monika Cieślak, Karolina Kukawka, Wiktoria Tomczak kat. 9 lat i młodsi.

 20. 04. 2013 r. Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate JKA. Konstanz. Niemcy.
Brała udział – Agnieszka Kałek- Smolarek.

 14.04.2013 r. Otwarte Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Poznań.
Kumite indywidualne:
III m Karolina Walczak w kat. – 61 kg
III Zuzanna Jakubowska w kat. – 68 kg
Kata drużynowe kobiet:
III m Karolina Walczak + WSPiA

 13.05.2013 r. V Otwarty Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate SZAMOTUŁY CUP Szamotuły.
Kihon:
III m Natalia Klonowska
Kata indywidualne:
I m Karolina Kukawka rocznik 2004
I m Miłosz Orlik rocznik 2003
II Monika Cieślak rocznik 2004 i młodsi
II Julia Heś rocznik 2001/2000
III m Wiktoria Tomczak rocznik 2004 i młodsi
III m Jakub Majchrzak rocznik 2004
III m Maksymilian Kolarski rocznik 2002
III Wiktor Kamza rocznik 2004/2003 początkujący
Kumite indywidualne:
I m Mateusz Kaczmarek kat. – 39 kg rocznik 2000
I m Karolina Małecka kat. – 49 kg rocznik 2000 – 1997
III m Jędrek Foremski kat. – 50 kg rocznik 1999 – 1997
III m Maksymilian Kolarski kat. + 38 kg rocznik 2002

 23.03.2013 r. XXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF. Bydgoszcz.
Agnieszka Kałek- Smolarek – brała udział.

 17.03.2013 r. Ogólnopolski Turniej Karate JKA ENOEDA CUP. Przeźmierowo.
Kata indywidualne:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek

 02-03.03.2013 r. Puchar Świata Karate WKF HARASUTO CUP. Łódź.
Kata indywidualne:
VII m Agnieszka Kałek-Smolarek

 16.02.2013 r. Noworoczny Turniej Karate WKF Dynamic Cup. Murowana Goślina.
Tor sprawnościowy:
I m Przemysław Ćieślak rocznik 2002
II m Miłosz Orlik rocznik 2003
II m Monika Cieślak rocznik 2004
III m Karolina Kukawka rocznik 2004
Kihon:
I m Wiktoria Tomczak rocznik 2005
II m Agata Jędrzejczak rocznik 2005
III m Maciej Noak rocznik 2005
Kata indywidualne:
I m Jakub Majchrzak rocznik 2004
III m Karolina Kukawka rocznik 2004
III m Julia Heś rocznik 2004
Fantomy:
II m Karolina Kukawka rocznik 2004
III m Jakub Majchrzak rocznik 2004
Kumite indywidualne:
II m Miłosz Orlik rocznik 2003 

2012

 16.12.2012 r. V Mistrzostwa Swarzędza o Puchar Burmistrza. Swarzędz.
Kata indywidualne:
II m Mateusz Kaczmarek w kat. 12 – 13 lat
II m Agata Jędrzejczak w kat. 7 lat i młodsi
III m Otylia Zagórska w kat 7 lat i młodsi
III m Jakub Hirszfeld w kat 10 – 11 lat
III m Karolina Kukawka w kat. 8 – 9 lat
III m Miłosz Orlik w kat. 8 – 9 lat
Kumite indywidualne:
I m Mateusz Kaczmarek w kat 12 – 13 lat
II m Miłosz Orlik w kat 10 – 11 lat
III m Alex Kasiński w kat 10 –11 lat 

15.12.2012 r. Akademicki Puchar Polski w Karate WKF. Swarzędz.
Kata indywidualne:
III m Agnieszka Kałek-Smolarek
Kumite drużynowe:
III m Karolina Walczak + UE

 25.11.2012 r. V Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Poznań.
Kata indywidualne:
III m Agnieszka Kałek-Smolarek

Kumite indywidualne:
II m Zuzanna Jakubowska w kat. – 68 kg
III m Karolina Walczak w kat. – 61 kg
Kata drużynowe:
III m Agnieszka Kałek- Smolarek

Kumite drużynowe:
II m Zuzanna Jakubowska

 18.11.2012 r. V Mistrzostwa Polski Karate JKA. Przeźmierowo.
Kata indywidualne seniorek:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek
III m Karolina Walczak

 17.11.2012 r. XIII European Cuprum Cup in Karate. Legnica.
Konkurencja drużynowa:
II m Karolina Walczak, Agnieszka Kałek-Smolarek, Paweł Baran, Paweł Przewoźny
Kata indywidualne seniorek:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek

 10.11.2012 r. Otwarty Turniej Karate o Puchar Burmistrza Wronek. Wronki.
Kata drużynowe chłopców kat 2000 i młodsi:
I m Jakub Hirszfeld, Mateusz Kaczmarek, Miłosz Orlik.
Kihon:
I m Jakub Majchrzak w roczniku 2004
III m Błażej Hirszfeld w roczniku 2005 i młodsi
Kata indywidualne białe pasy:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
II m Jakub Hirszfeld w roczniku 2005 i młodsi
Kata indywidualne:
II m Karolina Małecka w roczniku 1998 – 97
II m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004 i młodsi
III m Otylia Zagórska w roczniku 2004 i młodsi
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Dawid Bartczak w roczniku 2002
Kumite indywidualne:
III m Karolina Małecka w roczniku 1998 – 1997
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003

 09.06.2012 r. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Karate WKF. Pleszew.
Kata indywidualne:
II m Karolina Kukawka kat. 9 lat i młodsi trenujący od września
III m Karolina Kukawka kat. 9 lat i młodsi
Kumite indywidualne:
III m Mateusz Kaczmarek kat. – 35 kg 10 –11 lat

 09.06. 2012 r. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF. Pleszew.
Brał udział: Mateusz Kaczmarek

02.06. 2012 r. Ogólnopolski Turniej Karate Kalisz Cup. Kalisz.
Kumite indywidualne
II m Miłosz Orlik kat. –35 kg

 27.05.2012 r.  Mistrzostwa Polski AZS w Karate WKF. Wrocław.
Kumite drużynowe kobiet:
III m Karolina Walczak + WSPiA

 19.05.2012 r. Otwarte Mistrzostwa Miasta Mosiny w Karate. Mosina.
Kumite fantom:
I m Jakub Majchrzak w roczniku 2004
II m Julia Heś w roczniku 2001
Kihon:
I m Błażej Hirszfeld w roczniku 2002
II m Dawid Barczak w roczniku 2002
III m Natalia Klonowska w roczniku 2006
III m Agata Jędrzejczak w roczniku 2005
Kata białe pasy:
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Jakub Majchrzak w roczniku 2004
III m Julia Heś w roczniku 2001
III m Otylia Zagórska w roczniku 2005
III m Jędrek Jędrzejczak w roczniku 2003
III m Adrian Janiak w roczniku 2000 i starsi
Kata indywidualne:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003
II m Piotr Dobak w roczniku 2003
II m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
III m Jakub Hirszfeld w roczniku 2002
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Kumite indywidualne:
II m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000 kat. – 37 kg
II m Alex Kasiński w roczniku 2002 kat. – 33 kg
Kata drużynowe:
III m Kuba Hirszfeld, Alex Kasiński, Miłosz Orlik.

 21.04.2012 r. III Zawody o Puchar Ziemi Wielkopolskiej w Karate. Komorniki.
Kihon chłopców:
I m Jakub Majchrzak w roczniku 2004 i młodsi
III m Filip Heś w roczniku 2004 i młodsi
Kihon dziewcząt:
III m Natalia Klonowska w roczniku 2004 i młodsi
III m Jedrzejczak Agata w roczniku 2004 i młodsi
Kata dziewcząt:
I m Karolina Kukawka w kat białe pasy  w roczniku 2004
III m Julia Heś w kat. białe pasy roczniku 2001
III m Otylia Zagórska w roczniku 2005
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
Kata chłopców:
II m Miłosz Orlik w roczniku 2003
III m Jędrek Jędrzejczak w roczniku 2003
III m Jakub Hirszfeld w roczniku 2002
III m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
Kumite chłopców:
I m Miłosz Orlik kat – 32 kg
III m Alex Kasiński w kat + 32 kg
Kata drużynowe chłopców
III m M. Kaczmarek, M. Orlik i J. Hirszfeld

 14.04.2012 r. IV Otwarty Turniej Karate Dzieci i Młodzieży SZAMOTUŁY CUP. Szamotuły.
Kata indywidualne dziewcząt
I m Karolina Kukawka w roczniku 2004 i młodsi kat. białe pasy
II m Otylia Zagórska w roczniku 2003 i młodsi
II m Julia Heś w roczniku 2001 – 2002 kat. białe pasy
III m Agata Jędrzejczak w roczniku 2003 i młodsi
Kata indywidualne dziewcząt
II m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
II m Kacper Kurzeja w roczniku 1996 – 1995
III m Jakub Majchrzak w roczniku 2004 i młodsi kat białe pasy
III m Filip Heś rocznik 2005 kat. białe pasy
III m Alex Kasinski w roczniku 2002
III m Jakub Hirszfeld w roczniku 2002
III m Hubert Nawrot w roczniku 1999
Kumite indywidualne chłopców
I m Alex Kasiński w roczniku 2002 i młodsi kat – 37 kg
II m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000 – 1999 kat – 35 kg
III m Miłosz Orlik w roczniku 2002 i młodsi kat – 37 kg
III m Jakub Hirszfeld w roczniku 2002 i młodsi w kat – 37 kg
III m Jędrek Foremski w roczniku 2000 – 1999 w kat – 45 kg
III m Hubert Nawrot w roczniku 2000 – 1999 w kat +45 kg

 25.03.2012 r. Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Poznań.
Kumite drużynowe kobiet:
I m Karolina Walczak + UAM
Kata drużynowe kobiet:
III m Karolina Walczak + UAM
Kumite indywidualne kobiet:
III m Karolina Walczak kat – 61 kg
Kata indywidualne kobiet:
III m Karolina Walczak

25.03.2012 r. Ogólnopolski Turniej Karate dzieci i Młodzieży ENOEDA CUP. Przeźmierowo.
Kata drużynowe chłopców:
II m Alex Kasiński, Jakub Hirszfeld, Miłosz Orlik w kat. 7 – 12 lat
Kata indywidualne chłopców:
III m Alex Kasiński w kat. 9 – 10 lat

17.03.2012 r. XXXII Mistrzostwa Polski Karate WKF Seniorów. Oborniki.
Karolina Walczak – brała udział

 05.02.2012 r. Turniej Karate Dzieci i Młodzieży. Murowana Goślina.
Kihon:
I m Agata Jedrzejczak w roczniku 2005
I m Jakub Majchrzak w roczniku 2004
II m Filip Heś w roczniku 2005
III m Błażej Hirszfeld w roczniku 2005
Kata indywidualne:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003
II m Jakub Hirszfeld w roczniku 2002
III m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
III m Julia Heś w kat białe pasy w roczniku 2001
Kumite indywidualne:
III m Alex Kasiński w kat. + 32 kg w roczniku 2002
Kata drużynowe chłopców:
III m Alex Kasiński Jakub Hirszfeld, Miłosz Orlik w roczniku 2000 i młodsi.

2011

 18.12.2011 r. Akademicki Puchar Polski w Karate WKF. Swarzędz.
Kumite indywidualne:
III m Karolina Walczak w kat – 61 kg
Kumite drużynowe:
III m Karolina Walczak + WSB

 17.12.2011 r. VI Swarzędzkie Mistrzostwa Karate o Puchar Burmistrza. Swarzędz.
Kata indywidualne:
II m Alex Kasiński w kat 9 lat
III m Jakub Hirszfeld w kat. 9 lat
III m Miłosz Orlik w kat 8 lat i młodsi

 20.11.2011 r. IV Otwarte Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate. Poznań.
Kumite drużynowe:
II m Karolina Walczak +UAM
Kumite indywidualne
III m Karolina Walczak w kat. – 61 kg

 19.11.2011 r. XII European Cuprum Cup in Karate. Legnica.
Kata indywidualne seniorek:
II m Agnieszka Kałek- Smolarek
Konkurencja drużynowa:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek

 06.11.2011 r. IV Mistrzostwa Polski Karate JKA. Przeźmierowo.
Kata indywidualne seniorek:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek
III m Anna Małyszczak
Kumite indywidualne dziewcząt
III m Karolina Walczak kat 18 – 20 lat
Kumite drużynowe seniorek:
III m Karolina Walczak, Agnieszka Kałek-Smolarek, Ania Małyszczak

 15.10.2011 r. Turniej Młodych Mistrzów Karate. Oborniki.
Kata indywidualne trenujących od września 2010:
III m Otylia Zagórska w kategorii 7 lat i młodsi
III m Agata Jędzrejczak w kategorii 7 lat i młodsi
Kata indywidualne chłopców
II m Mateusz Kaczmarek w kategorii 11 lat do 8 kyu
III m Jakub Hirszfeld w kategorii 9 lat
III m Miłosz Orlik w kategorii 8 lat do 8 kyu
Kata indywidualne dziewcząt:
III m Karolina Małecka w kategorii 15 – 17 lat
Kumite indywidualne dziewcząt:
III m Karolina Małecka w kategorii 12 – 13 lat +45 kg

 04.06.2011 r. X Otwarte Mistrzostwa Pomorza i Kujaw Dzieci i Kadetów w Karate WKF. Solec Kujawski.
Hubert Nawrot i Miłosz Orlik – brali udział.

 04.06.2011 r. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Solec Kujawski.
Huber Nawrot – brał udział.

 21.05.2011 r. Otwarte Mistrzostwa Gminy Mosina w Karate. Mosina.
Kata indywidualne trujących od września:
II m Jaśmina Dymek w roczniku 2001/2000
II m Otylia Zagórska w roczniku 2005 i młodsi
III m Agata Jędrzejczak w roczniku 2005 i młodsi
Kata indywidualne chłopców:
II m Piotr Dobak w roczniku 2003 i młodsi
II m Kaczmarek Mateusz w roczniku 2000
III m Miłosz Orlik w roczniku 2003 i młodsi
III m Alex Kasiński w roczniku 2002
III m Jakub Hirszfeld w roczniku 2002
III m Jędrek Foremski w roczniku 1999
Kumite indywidualne chłopców:
I m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000 kat. Open
II m Patryk Gawendowicz w roczniku 1997/1996 kat. Open
III m Jedrek Foremski w roczniku 1999 kat –38kg
III m Jakub Hirszfeld w roczniku 2000 kat. Open

 17.04.2011 r. X Międzynarodowy Turniej Karate EUROPE CENTRAL OPEN. Solec Kujawski.
Kumite indywidualne dziewcząt:
III m Ola Jezioro w kat młodziczek – 52 kg

 09.04.2011 r. III Otwarty Turniej Karate Dzieci i Młodzieży SZAMOTUŁY CUP 2011. Szamotuły.
Kata indywidualne trenujących od września:
I m Michał Barczak w roczniku 1997 i starsi kat.
II m Jaśmina Dymek w roczniku 2001 – 2000 kat.
II m Otylia Zagórska w roczniku 1994 i młodsi w kat.
II m Kacper Kurzeja w roczniku 1997 i starsi kat.
Kata indywidualne dziewcząt
III m Karolina Małecka w roczniku 1998 – 1997
III m Ola Jezioro w roczniku 1998 – 1997
Kata indywidualne chłopców:
II m Alex Kasiński w roczniku 2002
III m Jakub Hirszfeld w roczniku 2002
III m Miłosz Barczak w roczniku 1995 – 1993
Kumite indywidualne chłopców:
Im Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000 kat. – 40 kg
III m Hubert Różewicz w roczniku 2001 kat – 32 kg
III m Adam Najderek w roczniku 2001 kat – 32 kg
III m Patryk Gawendowicz w roczniku 1997 – 1996 kat. – 50 kg
III m Kacper Kurzeja w roczniku 1997 – 1996 kat. – 70 kg
Kumite indywidualne dziewcząt:
III m Karolina Małecka w roczniku 1999 – 1998 kat – 40 kg

20.03.2011 r. Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży ENOEDA CUP. Przeźmierowo.
Brali udział: O. Jezioro, A. Kasiński, M. Orlik, P. Dobak, J. Hirszfeld.

 23.01.2011 r. II Mistrzostwa o Puchar Ziemi Wielkopolskiej. Komorniki.
Kata indywidualne chłopców:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2002 i młodsi w kat. do 9,3 kyu
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003 i młodsi w kat. Open
II m Jakub Hirlszfeld w roczniku 2002 i młodsi w kat. do 9,3 kyu
Kata indywidualne dziewcząt:
III m Nicola Gierczyńska w roczniku 2001 w kat. do 9,3 kyu
Kumite indywidualne chłopców:
III m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000/2001 kat. – 30 kg

 15.01.2011 r. Noworoczny Turniej Karate „DYNAMIC CUP”. Mosina.
Kata indywidualne chłopców:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003 i młodsi
I m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000
II m Hubert Różewicz w roczniku 2001
III m Alex Kasiński w roczniku 2002
III m Jakub Hilrszfeld w roczniku 2002
III m Jędrek Foremski w roczniku 1999
III m Miłosz Bartczak w roczniku 1998 i starsi
Kata indywidualne dziewcząt:
II m Nicola Gierczyńska w roczniku 2001
II m Ola Jezioro w roczniku 98 i starsi
Kumite indywidualne
I m Mateusz Kaczmarek w kat. – 37 kg
III m Ola Jezioro w kat. –open
Kata drużynowe dziewcząt:
III m Ola Jezioro, Karolina Małecka, Sara Wosicka

2010

04.12.2010 r. III Mistrzostwa Polski Dzieci, Kadetów, Juniorów i Seniorów w Karate JKA. Przeźmierowo
Kumite indywidualne dziewcząt:
I m Ola Jezioro w kat. 12 – 13 lat
II m Martyna Michalska w kat. 16 – 17 lat
II m Karolina Walczak w kat. 18 – 20 lat
III m Zuzanna Jakubowska w kat 18 – 20 lat

 10.10.2010 r. Turniej Karate JKA Nakayama Cup Dzieci i Młodzieży. Przeźmierowo.
Kata indywidualne dziewcząt
I m Ola Jezioro w kat 13 lat

 12.06.2010 r. IV Okręgowy Turniej Karate. Oborniki
Kata trenujących od września:
I m Orlik Miłosz w kat. 2003 i młodsi
I m Nowak Mateusz w kat. 2000 – 1999
II m Alex Kasiński w kat.2002
III m Mateusz Gierczyński w kat. 2000 – 1999
Kata dziewcząt:
III m Ola Jezioro w kat. 1999- 1997
Kumite dziewcząt:
III m Ola Jezioro w kat. 1999 – 1997  + 45kg

 22.05.2010 r. Otwarty Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate. Mosina.
Kata trenujących od września:
I m Justyna Dorobek w kat. 1998 i starsi
I m Hubert Nawrot w kat 1999
III m Mateusz Nowak w kat 2000
III m Klaudia Mądrzak w kat 2002/00
III m Alex Kasiński w kat 2003/02
Kata chłopców:
III m Mateusz Kaczmarek w kat 2000
Kata dziewcząt:
I m Ola Jezioro w kat 1999/97
Kumite dziewcząt:
III m Ola Jezioro w kat 1999/97
Kata drużynowe dziewcząt:
II m O. Jezioro, K. Małecka, S. Wosicka
Ola Jezioro ogłoszona najlepszą zawodniczka turnieju.

15.05.2010 r. II Turniej Karate Dzieci i Młodzieży SZAMOTUŁY CUP 2010. Szamotuły.
Kata trenujących od września:
I m Miłosz Orlik w kat 2003 i młodsi
II m Nicola Gierczyńska kat. 2001 r.
III m Mikołaj Popowski w kat 2003 i młodsi
III m Franciszek Kubacki w kat 2002 r.
III m Klaudia Mądrzak w kat 2000 r.
Kata indywidualne dziewcząt:
III m Ola Jezioro w kat.1998/97 r.
III m Karolina Walczak w kat 1994/92 r.
III m Agata Drewny w kat 1994/92 r.
Kata indywidualne chłopców:
I m Miłosz Orlik w kat 2003 i młodsi
II m Marcin Witaszek w kat 1995/92 r.
Kumite indywidualne dziewcząt:
II m Ola Jezioro w kat 1997/95 – 50 kg
III m Karolina Małecka w kat 1999/98 –40kg
III m Karolina Walczak 1994/92 – open
Kumite indywidualne chłopców:
II m Konrad Wajs w kat 1999 – 40 kg
II m Mariusz Kubiak w kat 1995/94 – 60 kg
II m Kamil Grzebinoga w kat 1993/92 – 67kg
II m Paweł Spychała w kat 1993/92 +67kg

 14.03.2010 r. Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate JKA „Memoriał Enoeda Cup”. Przeźmierowo.
Kata indywidualne dziewcząt:
II m Oliwia Kaczmarek w kat. 11 – 15 lat trenujących od września

 27.02.2010 r. Rankingowy Turniej Karate Wielkopolskiego Związku Karate WKF w roczniku 96-92. Szamotuły.
Kata indywidualne dziewcząt:
I m Zuzana Jakubowska
Kumite indywidualne
III m Zuzana Jakubowska
III Paweł Spychała w kat +68 kg

 13.02.2010 r. Rankingowy Turniej Karate Wielkopolskiego Związku Karate WKF w roczniku 99 – 97. Szamotuły.
Kata indywidualne chłopców:
II m Konrad Wajs
III m Mateusz Kaczmarek
Kata indywidualne dziewcząt:
III m Aleksandra Jezioro
Kumite indywidualne chłopców
II m Jędrek Foremski w kat – 42 kg
III m Mateusz Kaczmarek w kat. – 35 kg
Kumite indywidualne dziewcząt:
III m Aleksandra Jezioro w kat + 35 kg
III m Karolina Małecka w kat. – 35 kg

2009

 12.12.2009 r. Mikołajkowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży. Poznań.
Kata indywidualne chłopców
I m Mateusz Kaczmarek w kat 2000
Kumite indywidualne dziewcząt
II m Ola Jezioro w kat + 35 kg
Kumite indywidualne chłopców
II m Mateusz Kaczmarek w kat – 35 kg
III m Konrad Wajs w kat – 35 kg

 25.09.2009 r. Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate JKA „OCHI CUP”. Przeźmierowo.
Kata drużynowe chłopców.
III m J. Foremski, K. Wajs, D. Królski

 13.06.2009 r. Turniej Karate WKF Dzieci i Młodzieży. Obiezierze.
Kata indywidualne chłopców:
III m Jędrek Foremski w kat.1999 – 98 trenujących od września

 30.05. 2009 r. Otwarty Turniej Miasta Mosiny w Karate Dzieci i Młodzieży. Mosina.
Kata indywidualne chłopców
II m Konrad Wajs w kat.2000-1999 trenujących od września.

 16.05. 2009 r. I Turniej Karate Dzieci i Młodzieży SZAMOTUŁY CUP 2009. Szamotuły.
Kata indywidualne trenujących od września
III m Krystian Szymański w roczniku 95  i starsi
III m Marcin Witaszak w roczniku 95 i starsi
III m Patryk Pikusa w roczniku 2001
Kata indywidualne chłopców
II m Mateusz Kaczmarek w roczniku 2000 lat
III m Patryk Gawendowicz w roczniku 1997
III m Radek Jocz w roczniku 1998
Kata indywidualne dziewcząt
I m Karolina Walczak w roczniku 1994 – 1992
II m Zuzanna Jakubowska w roczniku 1992 – 1994
III m Agata Drewny w roczniku 1992 – 1994
III m Karolina Paczuszka w roczniku 1996 – 1995
Kumite indywidualne chłopców
I m Patryk Gawendowicz w kat – 50 kg rocznik 1998 – 1997
II m Paweł Spychała w kat + 65 kg rocznik 1994 – 1993
Kumite indywidualne dziewcząt
II m Karolina Walczak w kat + 50 kg w roczniku 1993 – 1992
III m Zuzanna Jakubowska w kat + 50 kg w roczniku 1993 – 1992
III m Justyna Bartkowiak w kat + 50 kg w roczniku 1993 – 1992
III m Karolina Paczuszka w kat + 45 kg w roczniku 1997 – 1996
Kata drużynowe
I m K.Walczak, K. Paczuszka, Z. Jakubowska w kat open
II m M. Kaczmarek, E. Szymański, K. Małecka w kat open 1997 i młodsi
II m P. Spychała, K. Grzebinoga, M. Gniatczyk w roczniku 1996 i starsi
III m A. Drewny, M. Witaszak, J. Bartkowiak w kat. open

 04.04. 2009 r. I Puchar Ziemi Wielkopolskiej w Karate. Komorniki.
Kata trenujących od września
I m Mateusz Kaczmarek
I m Krystian Szymański

 28.03. 2009 r. XXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF. Łódź.
Agnieszka Kałek- Smolarek – brała udział

 21-22.02. 2009 r. Mistrzostwa Polski Karate FSKA. Kowary
Kata indywidualne seniorek
I m Agnieszka Kałek-Smolarek
Kumite indywidualne seniorek
II m Agnieszka Kałek-Smolarek

2008

14.12. 2008 r. V Indywidualne Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży o Puchar Bukowskiego Klubu Karate EMPI. Buk.
Kata trenujących od września:
I m Krystian Szymański
II m Mateusz Kaczmarek
Kata indywidualne dziewcząt:
I m Ola Jezioro w kat 10 – 15 lat
Kata indywidualne chłopców:
I m Bartek Jocz w kat 12-13 lat
II m Adam Gawendowicz w kat 7-8 lat
III m Radek Jocz w kat 9-10 lat
Kumite indywidualne chłopców:
IV m Bartek Jocz w kat 12-13 lat

 13.12. 2008 r. Turniej Mikołajkowy Karate dzieci i Młodzieży. Poznań.
Kata indywidualne dziewcząt:
III m Sara Wosicka w kat 10 -12 lat
Kumite indywidualne dziewcząt:
II m Sara Wosicka w kat 10- 12 lat

 24.11. 2008 r.Puchar Polski Karate JKA. Przeźmierowo.
Kata indywidualne seniorek:
II m Agnieszka Kałek-Smolarek

 23.11. 2008 r. V Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Prezydenta Miasta. Zduny.
Brała udział: Ola Jezioro

 26.10. 2008 Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży OCHI CUP. Przeźmierowo.
Brała udział: Ola Jezioro

 25.10. 2008 Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Shotokan. Swarzędz.
Brała udziała: Agnieszka Kałek-Smolarek

 27.09. 2008 r. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF . Obiezierze
Kumite indywidualne:
II m Paweł Spychała w kat + 70 kg
III m Kuba Prętki w kat – 65 kg
III m Kamil Grzebinoga w kat – 55 kg

 14.06. 2008 r. Ogólnopolski Turniej Karate WKF. Oborniki
Brała udziała: Agata Drewny

 01.03. 2008 r. I Mistrzostwa Polski w Karate J.K.A. Tarnowo Podgórne
Kata indywidualne seniorek
II m Agnieszka Kałek – Smolarek.

 01.03. 2008 r. Puchar Polski Dzieci w Karate J.K.A.  Tarnowo Podgórne
Brali udział: O. Jezioro, M. Kowalczyk

 23.02. 2008 r. Turniej Karate WKF Dynamic Cup. Poznzań.
Kata indywidualne dziewcząt:
I m Ola Jezioro w kat.98 – 97
II m Agnieszka Kałek- Smolarek w kat.92 i starsi
III m Karolina Walczak w kat 92 i starsi
Kata indywidualne chłopców:
III m Łukasz Baraniecki w kat.00 –99
Kumite indywidualne dziewcząt:
II m Karolina Walczak w kat. 93 – 92

2007

27.11. 2007 r. Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w Karate J.K.A. Ochi Cup. Przeźmierowo.
Brał udział: M. Kubiak

 09.07.2007 r. Wakacyjny Turniej Karate. Pogorzelica.
Kata indywidualne dziewcząt
I m Weronika Skiba
II m Milena Kowalczyk
III m Karolina Walczak
Kumie indywidualne chłopców
III m Jakub Prętki
Kumie indywidualne dziewcząt
III m Karolina Walczak 

03.06. 2007 r. IV Otwarty Turniej Karate Dzieci i Młodzieży. Kostrzyn Wielkopolski.
Kata drużynowe dziewcząt.
III m Ola Jezioro, Asia Młodożyńska, Magda Piatkowska

 20.05.2007 r. IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Mosina w Karate. Mosina
Kata indywidualne dziewcząt rocznik 97 i młodsze
III m Ola Jezioro
III m Michalina Matuszak
Kata indywidualne dziewcząt rocznik 95 – 96
II m Monika Til

 21.04.2007 r. Okręgowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży. Oborniki.
Bez medali

 10.03.2007 r. XIII Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży „Dragon Cup”Środa Wielkopolska
Kata indywidualne dziewcząt rocznik 96- 97
I m Ola Jezioro

2006

17. 12. 2006 r. Turniej Karate o Puchar Okinawa Karate Kobudo Federation Poland. Buk
Kata indywidualne seniorek
II m Agnieszka Kałek – Smolarek

 16.12.2006 r. Gwiazdkowy Turniej Karate W.K.F. Poznań.
Kata indywidualne dziewcząt rocznik 97 i młodsze
I m  Ola Jezioro
III m  Michalina Matuszak
Kata indywidualne dziewcząt rocznik 90 – 92
II m Karolina Walczak
Kumie indywidualne dziewcząt rocznik 90 -92
III m Karolina Walczak
Kumie indywidualne chłopców rocznik 93 – 92
III m Jakub Prętki

 03.12. 2006 r. V Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Młodzieży w Karate. Krotoszyn.
Kata drużynowe dziewcząt w roczniku 94 i młodsi
III m  Ola Jezioro, Weronika Skiba, Monika Til.
Kata indywidualne rocz. 94 i młodsi
III m  Ola Jezioro

 14.10.2006 r. II Ogólnopolski Turniej Karate W.K.F. o Puchar Wojewody Wielkopolskiego. Suchy Las.
Kata indywidualne rocznik 96- 97
I m Ola Jezioro

 29.04. 2006 r. Turniej Karate J.K.A. Dzieci i Młodzieży – Memoriał Enoeda Cup. Przeźmierowo.
Kata indywidualne 9 – 10 lat
I m – Ola Jezioro
II m – Weronika Skiba

 22.04. 2006 r. XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Gminy Opalenica w Karate W.K.F. Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza. Opalenica
Kata indywidualne
I m  Ola Jezioro

 11.03. 2006 r. XII Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży. „ Dragon Cup”. Środa Wielkopolska.
Kata indywidualne w roczniku 97 – 96.
I m  Ola Jezioro

2005

18.12.2005 r. III Towarzyski Turniej Karate WKF „Kadet Cup”. Września.
Kata indywidualne:
III m Anna Małyszczak

 26.11.2005 r. Puchar Polski Karate JKA „Ochi Junior Cup”. Przeźmierowo.
Kumite indywidualne:
III m  Karolina Walczak

 12.11.2005 r. Puchar Polski Karate JKA Seniorów i Juniorów „Enoeda Cup”. Przeźmierowo.

 05.11.2005 r. X Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Kalisz.

 07.05. 2005 r. Turniej Karate Dzieci i Młodzieży w Karate W.S.K.F. Mosina.
???

 23.04. 2005 r. Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży „Enoeda Cup”. Przeźmierowo.
Kata indywidualne:
I m Anna Nobik
I m Anna Małyszczak kat. trenujący od września

 19.02. 2005 r. Turniej Karate Dzieci i Młodzieży. Czerwonak.
Brali udział: Anna Nobik,

23.01. 2005 r. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Juniorów w Karate W.K.F. Kalisz.
Brała udział: Anna Nobik

2004

29.11.2004 r. IX Puchar Polski w Karate JKA. Przeźmierowo.
Kata indywidualne.
Im Anna Nobik

 06-07.11. 2004 r. Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów w Karate Shotokan. Gryfino.
Brała udział: Anna Nobik

 24.10. 2004 r. IX Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. Kalisz.
Kata indywidualne:
II m Anna Nobik

 25.09. 2004 r. III Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży w Karate WKF. Prochowice k. Legnicy
Kata indywidualne:
I m Anna Nobik
Kumite indywidualne:
II m Anna Nobik
III m Jakub Prętki

 29.05. 2004 r. Puchar Polski Karate JKA Dzieci i Młodzieży. Przeźmierowo.
Kumite indywidualne:
I m Jakub Prętki
III m Anna Nobik

 25.04. 2004 r. IX Ogólnopolski Turniej Karate WKF Dzieci i Młodzieży. Opalenica
Kata dziewcząt trenujących od września:
I m Alicja Ratajszczak

 07.03. 2004 r. Ogólnopolski Turniej Karate JKA „Ochi Cup”. Przeźmierowo.
Kata indywidualne:
IV m Jakub Prętki

 22.02. 2004 r. I Międzywojewódzkie Mistrzostwa Karate WKF. Kalisz
Kata indywidualne:
III m Anna Nobik

 11.01. 2004 r. X Turniej Karate Dzieci i Młodzieży „Dragon Cup”. Środa Wlkp.
Kata indywidualne trenujących od września:
III m Leszek Grzebinoga

2003

2003 r. II Puchar Polski Karate JKA Nakayama Cup. Przeźmierowo.
Kata drużynowe mężczyzn:
III m K. Mkrczyan, A. Mkrczyan, Ł. Dziubek

 06.04.2003 r. IV Otwarte Mistrzostwa Regionu Kujawsko-Pomorskiego  Dzieci i Młodzieży w Karate WKF. Toruń.
Kata indywidualne
I m Anna Nobik

09.03.2003 r. IX Otwarty Turniej Dzieci i Młodzieży „Dragon Cup”. Środa Wlkp.
Kata indywidualne:
II m Anna Nobik
II m Hubert Urbaniak

2002

07.12.2002 r. Turniej Karate Junior Cup. Przeźmierowo
Bez medali

 16.06. 2002 r. Turniej Karate JKA Nakayama Junior Cup III. Przeźmierowo.
Kata indywidualne:
Im Artur Mkrczyan

 

Print Friendly, PDF & Email

Szamotulski Klub Karate w ramach walki w ferie z nudą zaprasza wszystkich interesujących się sportami i sztukami walki na otwarte bezpłatne zajęcia karate, które odbywać się będą w okresie wakacji zimowych w Gimnazjum i Liceum im P. Skargi w Szamotułach.

Zajęcia w formie rekreacyjno-sportowej odbywać się będą w:

 poniedziałki i środy o godz. 18.00 – 19.00 dzieci 19.00 – 20.00 młodzież i dorośli.

Zajęcia dla młodszych mają charakter zabawowy z elementami karate, dla starszych karate z elementami samoobrony. W treningu mogą brać udział osoby nie mające przeciwskazań udziału w zajęciach wychowania fizycznego.

Należy zabrać ze sobą spodnie od dresu i koszulkę oraz dobry humor.

Więcej informacji  pod nr tel. 503 160 127

Print Friendly, PDF & Email

DSC07295W niedzielę 26 stycznia nasi zawodnicy brali udział Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate WKF. Impreza ta zgromadziła blisko 500 zawodników z kilkudziesięciu klubów. Start w tych mistrzostwach okazały się niezwykle udany dla zawodników Szamotulskiego Klubu Karate, którzy zdobyli tam w swoich kategoriach wiekowych łącznie aż 9 medale zarówno w konkurencjach sprawnościowych jak i technicznych.
Nasi medaliści to:
Karolina Kukawka I m kata II m konkurencja sprawnościowa i III m kumite
Wiktoria Tomczak II m kata II m konkurencja sprawnościowa II m kumite
Maciej Noak II m konkurencja sprawnościowa
Wiktor Bartczak II m kichon
Artur Bartczak III m kumite
Mistrzostwa te były także egzaminem praktycznym dla sędziów karate wkf ocenianym przez przedstawicieli komisji sędziowskiej Polskiego Związku Karate. Egzamin ten zdało pomyślnie aż pięciu zawodników naszego klubu a są to: Paweł Spychała, Karolina Walczak, Angelika Gawendowicz, Anna Małyszczak i Agnieszka Kałek-Smolarek

 

Print Friendly, PDF & Email

OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI WKF
DYNAMIC CUP MUROWANA GOŚLINA 2014

ORGANIZATORZY:
• Urząd Miasta i Gminy w Murowanej Goślinie
• MUKS Dynamic Akademia Karate

PATRONAT
• Urząd Miasta i Gminy w Murowanej Goślinie
• Wielkopolski Związek Karate WKF

CEL ZAWODÓW
• Wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych konkurencjach
• Popularyzacja karate Shotokan i WKF wśród dzieci i młodzieży
• Promocja miasta Murowana Goślina poprzez sport

TERMIN i MIEJSCE
26.01. 2014 /niedziela/ godz.10.00 Hala sportowa MGSport ul. Mściszewska 10 62-095 Murowana Goślina

WARUNKI UDZIAŁU W ZAWODACH
• Posiadanie aktualnych badań lekarskich i ubezpieczenia od NNW
• Posiadanie legitymacji szkolnej lub budo-pas
• Uiszczenie opłaty startowej
• Zawodnicy startujący w kata powinni posiadać stopień min. 9,1, a w kumite min. 8,1 kyu

PROGRAM ZAWODÓW
• Godz. 8.30 – 9.30 przyjmowanie wpłat, kontrola dokumentów w biurze zawodów
• Godz. 9.30 odprawa sędziowska
• Godz. 9.45 odprawa kierowników ekip
• Godz. 10.00 uroczyste otwarcie zawodów
• Godz. 10.15 rozpoczęcie zawodów, eliminacje i finały
• Godz. 16.00 przewidywane zakończenie zawodów

ZGŁOSZENIA
• Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do dnia 23 stycznia do godz. 20:00
na adres tee-ka@wp.pl
Grzegorz Śliwiński tel. 512-352-067
• Losowanie odbędzie się dnia 23 stycznia o godz 21.00

OPŁATA STARTOWA
• 1 Konkurencja 25 zł
• 2 Konkurencje 50 zł
• Trzecia konkurencja gratis

NAGRODY
• Medale, puchary, dyplomy, upominki

KONKURENCJE

KIHON – BIAŁE PASY [ nie startujący w kata –od września 2013r ]
Rocznik 2008 i młodsi
Rocznik 2007
Rocznik 2006
Rocznik 2005
Rocznik 2004
Rocznik 2003 i starsi

3x do przodu + 3x do tyłu [przy ostatniej technice KIAI ]
-oi-zuki
-age-uke
-mae-geri

KIHON –[ ci co nie umieją kata –od września 2012r ]
Rocznik 2007 i młodsi
Rocznik 2006
Rocznik 2005
Rocznik 2004
Rocznik 2003 i starsi

Yoi, Hidari zenkutsu-dachi, 3x oi-zuki do przodu, mawate, 3x age-uke do przodu, mawate,3x gedan barai do przodu, mawate, 3x mae geri do przodu, mawate, 3x mawashi-geri do przodu, mawate, 3x maetobi-geri do przodu Yoi [przy ostatniej technice KIAI ]

– proszę podać rocznik
– osoby startujące w kihon od września 2012r nie mogą startować w kihon od września 2013r!
– osoby startujące w kata nie mogą startować w kihon !!!

KATA INDYWIDUALNE – BIAŁE PASY [chłopcy i dziewczęta osobno]

Rocznik 2006 i młodsi
Rocznik 2005
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002-2001
Rocznik 2000 i starsi

osoby startujące w kihon od września 2012r i 2013r nie mogą startować w tej konkurencji!

KATA INDYWIDUALNE – żółte pasy

Chłopcy 2006 i młodsi system pucharowy / Kata TaikyokuShodan / w finale swoje kata
Chłopcy 2005 system pucharowy / Kata TaikyokuShodan / w finale swoje kata
Chłopcy 2004 system pucharowy / Kata TaikyokuShodan / w finale swoje kata
Chłopcy 2003 system pucharowy / Kata TaikyokuShodan / w finale swoje kata
Chłopcy 2002 system pucharowy / Kata TaikyokuShodan / w finale swoje kata
Chłopcy 2001 -2000 system pucharowy / Kata TaikyokuShodan / w finale swoje kata
Chłopcy 1999-1998 system pucharowy / Kata TaikyokuShodan / w finale swoje kata

Dziewczęta 2006 i młodsze system pucharowy / Kata TaikyokuShodan / w finale swoje kata
Dziewczęta 2005 system pucharowy / Kata TaikyokuShodan / w finale swoje kata
Dziewczęta 2004 system pucharowy / Kata TaikyokuShodan / w finale swoje kata
Dziewczęta 2003 system pucharowy / Kata TaikyokuShodan / w finale swoje kata
Dziewczęta 2002 system pucharowy / Kata TaikyokuShodan / w finale swoje kata
Dziewczęta 2001-2000 system pucharowy / Kata TaikyokuShodan / w finale swoje kata
Dziewczęta 1999-1998 system pucharowy / Kata TaikyokuShodan / w finale swoje kata

Zawodnicy z tej konkurencji nie mogą startować w kihon, ani w żadnym innym kata

KATA INDYWIDUALNE – pomarańczowe pasy i wyżej

Chłopcy 2006 i młodsi 2 kata na zmianę wybrane przez siebie a w finale Tokui kata
Chłopcy 2005 2 kata na zmianę wybrane przez siebie a w finale Tokui kata
Chłopcy 2004 2 kata na zmianę wybrane przez siebie a w finale Tokui kata
Chłopcy 2003 2 kata na zmianę wybrane przez siebie a w finale Tokui kata
Chłopcy 2002 2 kata na zmianę wybrane przez siebie a w finale Tokui kata
Chłopcy 2001 3 kata na zmianę wybrane przez siebie a w finale Tokui kata
Chłopcy 2000 3 kata na zmianę wybrane przez siebie a w finale Tokui kata
Chłopcy 1999 i 1998 3 kata na zmianę wybrane przez siebie a w finale Tokui kata

Dziewczęta 2006 i młodsze 2 kata na zmianę wybrane przez siebie a w finale Tokui kata
Dziewczęta 2005 2 kata na zmianę wybrane przez siebie a w finale Tokui kata
Dziewczęta 2004 2 kata na zmianę wybrane przez siebie a w finale Tokui kata
Dziewczęta 2003 2 kata na zmianę wybrane przez siebie a w finale Tokui kata
Dziewczęta 2002 2 kata na zmianę wybrane przez siebie a w finale Tokui kata
Dziewczęta 2001-2000 3 kata na zmianę wybrane przez siebie a w finale Tokui kata
Dziewczęta 1999-1998 3 kata na zmianę wybrane przez siebie a w finale Tokui kata

KUMITE INDYWIDUALNE [ min 8.1 kyu ]

Chłopcy 2006 i młodsi [ 2 wagi ]
Chłopcy 2005 [ 2 wagi ]
Chłopcy 2004 [ 2 wagi ]
Chłopcy 2003 [ 2 wagi ]
Chłopcy 2002 [ 2 wagi ]
Chłopcy 2001-2000 [ 3 wagi ]
Chłopcy 1999-1998 [ 3 wagi ]

Dziewczęta 2005 i młodsze [ 2 wagi ]
Dziewczęta 2004 [ 2 wagi ]
Dziewczęta 2003 [ 2 wagi ]
Dziewczęta 2002 [ 2 wagi ]
Dziewczęta 2001-2000 [ 2 wagi ]
Dziewczęta 1999-1998-1997 [ 2 wagi ]

TOR PRZESZKÓD

-Wykonanie na czas

Chłopcy 2008 i młodsi
Chłopcy 2007
Chłopcy 2006
Chłopcy 2005
Chłopcy 2004
Chłopcy 2003
Chłopcy 2002
Chłopcy 2001
Chłopcy 2000

Dziewczęta 2008 i młodsze
Dziewczęta 2007
Dziewczęta 2006
Dziewczęta 2005
Dziewczęta 2004
Dziewczęta 2003
Dziewczęta 2002
Dziewczęta 2001
Dziewczęta 2000

SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW

o Zawody zostaną przeprowadzone wg przepisów karate WKF oraz niniejszego regulaminu
o W konkurencji KIHON – BIAŁE PASY zawodnicy wykonują podany wcześniej kihon. Sędzia podaje komendy i liczy przejścia.
o W konkurencji KATA INDYWIDUALNE – BIAŁE PASY zawodnicy wykonują tylko kata TaikyokuShodan. W konkurencjach tych dziewczęta i chłopcy rywalizują osobno.
o W konkurencjach kumite czas trwania walki wynosi:
Chłopcy od „2006 i młodsi” do „2002r”, Dziewczęta od „2005 i młodsze” do „2002r” = 60 sek
Chłopcy 2001-2000, Dziewczęta 2001-2000 = 1,5 min
Chłopcy 1999-1998, Dziewczęta 1999-1998 = 2 min
o Zawodnicy muszą posiadać pełne wyposażenie ochronne wg wzoru WKF /niebieskie i czerwone/. Organizator nie zapewnia pasów ani ochraniaczy.
o Prosimy o podanie dokładnej wagi zawodników startujących w konkurencjach kumite w celu sprecyzowania kategorii wagowych oraz podanie stopnia kyu.
o We wszystkich konkurencjach są 2 trzecie miejsca.
o Każdy klub może wystawić dowolną ilość zawodników
o W przypadku zbyt małej liczby zawodników w poszczególnych konkurencjach Organizator może je połączyć.

POSTANOWIENIA DODATKOWE
• Każdy uczestnik zawodów zobowiązany jest do przestrzegania dyscypliny i porządku oraz ponosi pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wynikłe bądź spowodowane przez niego na terenie obiektu.
• Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zaginione
• W sprawach nie ujętych niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
• Ekspozycja i sprzedaż towarów tylko za zgodą organizatora.
• Lista sędziów zostanie ustalona przez organizatora w porozumieniu z PZ Karate.
• Wszelkie kwestie sporne dotyczące przebiegu zawodów mogą być zgłaszane pod adresem Organizatora w trakcie zawodów
• Przy planszach mogą przebywać tylko zawodnicy i trenerzy. Kibice na trybunach bez prawa i możliwości wejścia na salę główną.
• Złożenie protestu dotyczące decyzji sędziowskiej po wpłaceniu wadium w wys.200zł
• Ostateczna interpretacja regulaminu należy do Organizatora i Komisji Sędziowskiej
• Losowanie na podstawie pisemnych zgłoszeń odbędzie się dnia 23 stycznia o godz. 21:00
• Pisemne zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją w/w regulaminu
• Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 512 352 067 (Grzegorz Śliwiński)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TURNIEJU !!!

Print Friendly, PDF & Email

Spokojnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku
Życzy Zarząd Szamotulskiego Klubu Karate
boze_narodzenie__swieta_1920x1080_063[1]

Print Friendly, PDF & Email

W okresie miedzy świątecznym trening odbędzie się 30 grudnia /poniedziałek/ o godz. 10.00

Print Friendly, PDF & Email

Niezwykle udany okazał się ostatni w tym roku kalendarzowym start zawodników Szamotulskiego Klubu Karate. W niedzielę 22 grudnia rywalizowali oni w Buku podczas I Otwartego Pucharu Okinawa Karate Kobudo Federation z przeszło 150 zawodnikami i to ze znakomitym rezultatem zdobywając aż 20 medali.
Konkurencja kichon /pokaz technik w przejściu/:
III m Wiktor Bartczak w roczniku 2007
Konkurencja kata/układ technik/:
I m Otylia Zagórska w kat. 7 kyu w roczniku 2005
I m Wiktoria Tomczak w kat. 9 i 8 kyu w roczniku 2005
I m Maciej Noak w kat. 9 kyu w roczniku 2005
I m Karolina Kukawka w kat. 8 kyu w roczniku 2004
I m Monika Cieślak w kat. 9 kyu w roczniku 2004
II m Monika Cieślak w kat. 8 kyu w roczniku 2004
II m Julia Heś w kat. 8 kyu w roczniku 2003
III m Maciej Noak w kat. 8 kyu w roczniku 2005
III m Filip Heś w kat. 9 kyu w roczniku 2005
II m Artur Bartczak w kat. 7 kyu w roczniku 2002/2000
III m Dawid Bartczak w kat. 7 kyu w roczniku 2002/2003
Konkurencja kumite/walka/:
I m Miłosz Orlik w roczniku 2003
I m Julia Heś w roczniku 2001
II m Filip Heś w roczniku 2005
II m Monika Cieślak w roczniku 2004
III m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Dawid Bartczak w roczniku 2002/2000 kat – 40 kg
III m Artur Bartczak w roczniku 2002/2000 kat. + 40 kg

W mijającym roku kalendarzowym karatecy z Szamotuł brali udział łącznie w 21 turniejach zdobywając 95 medali w tym 6 z mistrzostw Polski
20131222_095436

Print Friendly, PDF & Email