IMG_1029W sobotę 03 grudnia zawodnicy Szamotulskiego Klubu Karate wzięli udział w Otwartym Turnieju Karate WKF „Zaniemyśl Cup”, który odbył się w Zaniemyślu. Był to ostatni już w tym roku kalendarzowym start naszych szamotulskich karateków trenowanych przez Tomasz Wosickiego i oczywiście skończył się medalowo.

W konkurencji kihon; III m zajął Karol Bednarz
W konkurencji kata: I m zdobyli Dorota Kukawka i Rafał Prucha, II m Paula Grzeszkowiak i Wiktoria Kabat natomiast III m Karolina Kukawaka, Tymoteusz Pachciarek, Bartek Krupecki i Aleksander Spychała.
W konkurencji kumite: I m miała Wiktoria Kabat
W konkurencji sprawnościowej: Im zdobyła Dorota Kukawka, II m Karolina Kukawka, III m Bartek Krupecki i Wiktoria Kabat.
Gratulujemy !
W minionym roku kalendarzowym 2016 zawodnicy Szamotulskiego Klubu Karate wzięli udział łącznie w 22 turniejach od mistrzostw świata po przez mistrzostwa Polski po turnieje regionalne gdzie zdobyli aż 227 medali. Taki sukces sportowy nie byłby możliwy bez wsparcia finansowego ze strony Urzędu Miasta i Gminy Szamotuły oraz zaangażowaniu rodziców i opiekunów.
Za co Zarząd Szamotulskiego Klubu Karate wyraża swoje serdeczne podziękowania.