W sobotę 06 grudnia zawodnicy Szamotulskiego Klubu Karate brali udział w Mikołajkowym Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży, który odbył się w Kostrzynie Wielkopolskim. W zawodach tych wzięło udział kilkanaście klubów z Wielkopolski, a także z Wrocławia i Bydgoszczy. Mimo mikołajkowej atmosfery rywalizacja była oczywiście bardzo zacięta i dostarczała dużo emocji. W przypadku karateków z Szamotuł samych radosnych gdyż skromna dwuosobowa reprezentacja naszego miasta wywalczyła aż 4 medale.
Miłosz Orlik wywalczył I m w kumite indywidualnym, II w kata indywidualny oraz III w konkurencji sprawnościowej natomiast Natalia Pietrzak zajęła III m w kata indywidualnym

Był to już jeden z ostatnich startów w tym roku kalendarzowym naszych karateków. Podsumowując go pod względem sportowym można śmiało stwierdzić iż był bardzo udany. Dzięki wsparciu finansowemu otrzymanemu z miasta zawodnicy Szamotulskiego Klubu Karate mogli wziąć udział w 23 turniejach gdzie wywalczyli łącznie aż 99 medali w tym 4 z pucharu Polski, 3 z mistrzostw Polski, 4 z Mistrzostw Europy i 3 z mistrzostw Świata.
Zarówno prezes klubu pan Andrzej Szymański jak i trener Tomasz Wosicki są przekonani, że w zbliżającym się roku 2015 nie zabraknie nam wielu równie spektakularnych sukcesów sportowych.  Pragną oni również podziękować tym wszystkim osobą, którzy swoją życzliwością i zaangażowaniem przyczynili i przyczyniają do rozwoju klubu i tworzenia w nim miłej i przyjaznej atmosfery.