W sobotę 13 marca w Mosinie odbył się zawody karate pod nazwą „Turniej Młodych Talentów – Mosina 2021”. W zawodach tych brali udział zawodnicy z kilkunastu klubów z Wielkopolski. Wśród nich znaleźli się także karatecy z Szamotuł, którzy zdobyli tam aż 21 medali. Nasi medaliści w poszczególnych konkurencjach i kategoriach wiekowych to:
W konkurencji kata złote medale zdobyli: Dorota Kukawka i Witold Michalak.
                                     Srebrne medale: Jan Mazurczuk i Dominik Milkowski.
                                      Brązowe medale: Aleksander Spychała, Piotr Fricz , Dominik Marjankowski, Filip Grześ, Helena Grafka, Nikola Mamaet, Daniel Kwaśny i Natalia Wodnik.
W konkurencji kihon pierwsze miejsce zajęli : Zosia Pięczka, Leon Pawlak, Zuzia Elmiś
                                      drugie miejsca: Aleksander Herrmann i Jeremi Zieliński
                                       trzecie miejsce zajęła Zosia Elmiś
Konkurencja tor sprawnościowy, drugie miejsce zajęła Zuzia Elmiś a trzeie Aleksander Herrmann i Helena Grafka
Wszystkim medalistom i uczestnikom gratulujemy.
udział w zawodach był sfinansowany ze środków Gminy Szamotuły.